Przejęcie przez Grupę Polsat stacji telewizyjnych ZPR Media

Awatar
bardzo ważna osoba
10-12-2017 16:10

Na pewno będzie wymiana programowa, co zostało podkreślone w komunikacie.
Awatar
jestem zawsze
10-12-2017 17:44

Pytanie tylko kiedy poznamy pierwsze efekty i czy naprawdę będziemy musieli czekać aż rok aż ZPR Media przekaże Polsatowi pełną władze nad stacjami.
Awatar
jestem zawsze
15-12-2017 21:36

Dotychczasowe muzyczne kanały ZPR Media zostały już skreślone z strony nadawcy - zostały tylko Fokus TV i Nowa TV: http://i.imgur.co...
Awatar
ekipa moderatorska
19-12-2017 16:44

Pojawiają się już pierwsze zmiany w zarządzie kanałów Eska TV. Nowym prezesem kanałów EskaTV i LemonRecords został podobno prezes Polsatu, Mirosław Błaszczyk. Natomiast kanałów TVSpectrum(Nowa TV i Fokus TV) dalej zostaje Ewa Latkowska.
Awatar
bardzo ważna osoba
16-10-2018 03:25

Nie wiem kiedy dokładnie miało to miejsce, ale z pewnością w ostatnich dniach. Ponieważ ostatni zrzut z 28 września na Wayback Machine jeszcze tego elementu nie zawiera. Mianowicie w stopce strony internetowej Polsatu pojawiły się w końcu logotypy zakupionych w całości kanałów od ZPR Media. Rychło w czas. 

[center]
i.imgur.com/QmSnAKF.png
[/center]

Ale i tak nie obyło się od błędów czy niedokładności. Logo ESKA TV jest rozwalone, a także brakuje logotypów ESKA TV EXTRA oraz ESKA ROCK TV. Wymieniony jest logotyp Crime+Investigation Polsat (nieaktualny już), w którym nie mają żadnych udziałów. Tak samo jak w kanałach Polsat Viasat, a one już nie są wymienione. Brakuje również jakiegokolwiek odnośnika do ELEVEN SPORTS, w którym mają lub mają dopiero mieć bardzo minimalną większość. Odkąd o tym poinformowano, to trwa całkowita cisza, więc trudno jest cokolwiek powiedzieć jak wygląda sytuacja z tym przejęciem. Nie ma również Superstacji, która jest częścią Grupy Polsat. Ani żadnej wzmianki o NOWA TV, FOKUS TV i TV Okazje, w których mają mniejszościowe pakiety, to jednak są jakąś częścią tej grupy. Jak i też te dwa kanały od ZPR współpracują z Polsatem w jakiś sposób.
Udostępnij ten temat