Wydarzenia 24 - dyskusja ogólna

Awatar
jestem zawsze
18-07-2012 18:57

Pewnie ma to związek z jesienną przebudową ramówki w której to ma pojawić więcej programów na żywo icon_smile
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
18-07-2012 19:12

Myślę, że to przebudowa studia + wstawienie kamer do realizacji przekazu w 16:9 icon_smile Dodatkowo pewnie zmieni się oprawa graficzna, bo jak oglądam ten kanał i studio, to mam wrażenie, że oglądam jakąś amerykańską stacje z lat 90. icon_wink
jestem zawsze
18-07-2012 19:35

A ilu dziennikarzy jeszcze odejdzie ? Bo widze ze juz Walerzak,i taka blondyna co z nia prowadzila program, do tego Romanowska. Oraz jeszcze paru innych odeszlo do TVP itd.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
18-07-2012 19:46

Zmiany się przydadzą, ramówka i oprawa graficzna do poprawy.

W programie "Krzywe zwierciadło" pan Gzyl stwierdził, że obecnie program jest "na walizkach", natomiast pan Wątły, że od przyszłego tygodnia "przechodzą do podziemia" - chodziło o zmianę studia.

PC: połączono dwa posty.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-07-2012 19:01

Większość programów, poza serwisami, które jak pisałem są z greenboxa, jest nadawana z takiej innej części studia, kiedyś dawniej realizowano tam "Dzień dobry Polsko", ale jak wiemy od dawna tego programu już nie ma.
piszę coraz więcej
20-07-2012 15:53

Czy przeniesienie się Superstacji do siedzimy będzie niosło za sobą jakieś inne konsekwencje poza zmianą studia? Czy istnieje możliwość przejęcia spółki Ster przez Polskie Media? Jakieś formalne przejęcie samego kanału SS? A może współpraca programowa? Serwis informacyjny realizowany dla TV4? Albo nocne powtórki programów SS na TV4? Czy na razie nie ma mowy o żadnym z powyższych?
Awatar
jestem zawsze
20-07-2012 16:26

Ja bym chciał (jak już wspomniałem pod artykułem na temat o którym piszę przedmówca) bardziej fuzji TV4 i TV6 z Superstacją polegającej na rozdzielenie programów i pasm Superstacji pomiędzy Czwórkę i Szóstkę. Dzięki czemu sama Superstacja" w formie pasm programowych dostałaby sie do DVB-T tylnimi drzwiami a i same stacje TV4 i TV6 coś by dzięki temu zyskały.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-07-2012 16:27

Mają być też inne zmiany, ale na razie nie znam konkretów icon_smile. Co do zmian właścicielskich, to z tego, co wiem, to do żadnych nie doszło, ale przecież wszystkie te spółki i tak należą do jednego wspólnego imperium icon_wink
Udostępnij ten temat