Wydarzenia 24 - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-07-2012 15:52

Tak jak pisałem, teraz emitują program z taśmy, zamiast "Raportu" jest magazyn kryminalny. Niestety, ale trzeba im to wybaczyć, w końcu to spora operacja logistyczna.

A teraz "Dookoła świata". "Informacje dnia" też są z taśmy - według mnie icon_smile.
Edytowane przez MN dnia 22-07-2012 16:45
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-07-2012 17:59

MN dowiedziałeś się czegoś o nowej oprawie? Mogliby zaszaleć i pozmieniać wszystko przy okazji poza dziennikarzami icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-07-2012 18:01

Będą oczywiście jakieś zmiany grafiki przy przejściu na 16:9, ale dokładnego terminu nie znam.
Awatar
jestem zawsze
22-07-2012 19:24

e tam napisał(a):

MN dowiedziałeś się czegoś o nowej oprawie? Mogliby zaszaleć i pozmieniać wszystko przy okazji poza dziennikarzami icon_wink

Akurat grafikę to mogliby zmienić i to całkowicie gdyż zamiast jednej spójnej mamy dwie całkiem różniące się od siebie oprawy. Przy okazji mogliby coś pozmienić w dostępności i wskoczyć do połowy lub całości zasięgu MUX2 DVB-T w miejscu Polsatu Sport News icon_smile
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
22-07-2012 19:36

Krzysztofie icon_smile Kanał PSN został stworzony z myślą o DVB-T, więc nie wiem, czemu chcesz zastępować ten kanał Superstacją, przecież widzowie (gdyby teraz dołączyli) przez pół dnia oglądaliby telezakupy, a tylko 15 po każdej godzinie Informacje icon_smile Może ilość Informacji się powiększy, może icon_wink
Awatar
jestem zawsze
23-07-2012 00:14

Nie pisałem że miałby dołączyć od razu. Moim zdaniem Superstacja mogłaby wejść do DVB-T za Polsatu Sport News po wykonaniu pewnych prac mających na celu wzbogacenie oraz rozbudowę oferty programowej dzięki którym to ''Telezakupy'' mogłyby zostać przeniesione na godziny nocne a główny program rozpoczynałby się już o 5:55 lub 6:55 rano icon_smile
Awatar
rozkręcam się
23-07-2012 11:13

Od 11 Plansza z napisem Superstacja, prowadzą jakieś zmiany które wkrótce zobaczymy.

Poprawiono błędy
Edytowane przez Mariusz dnia 23-07-2012 11:25
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-07-2012 13:19

Zauważyłem, że podczas przerw reklamowych nie pojawia się już zegar odliczający czas do końca przerwy. Został zlikwidowany?
Udostępnij ten temat