Wydarzenia 24 - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
23-07-2012 14:05

Wczoraj już go nie było, prawdopodobnie jest to związane z przenosinami do nowego studia icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-07-2012 15:20

Wystartowali
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
23-07-2012 15:43

Studio fajnie prezentuje się podczas Informacji, wreszcie jakoś będzie wyglądać ta stacja icon_smile Zmiany w ramówce, leci (chyba) powtórka ''Salonu Politycznego'' i nie ma "Raportu", to oznacza, że w tej drugiej części studia wciąż pracują icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-07-2012 19:08

To nowe studio, część newsowa, bo tylko ta jest na razie - nawet ok, bez rewelacji, ale w miarę icon_smile.

tvpolsat.info/images/news/ssn12a.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
23-07-2012 19:12

Oprawa jaka jest na tym ekranie z stołem dziennikarza, jest chyba taka sama jak w poprzednim
smile1wink
Awatar
jestem zawsze
23-07-2012 19:22

rafpolsat napisał(a):

Studio fajnie prezentuje się podczas Informacji, wreszcie jakoś będzie wyglądać ta stacja icon_smile Zmiany w ramówce, leci (chyba) powtórka ''Salonu Politycznego'' i nie ma "Raportu", to oznacza, że w tej drugiej części studia wciąż pracują icon_smile

Ale z tego co przypominam sobie początkowo pasma i magazyny miały być nadawane z części newsowej no chyba że coś mi się pomieszało icon_smile Swoją drogą mam nadzieje że na kolejne premierowe emisje pasm i magazynów nie będziemy musieli czekać aż 2 tygodnie bo tyle sobie 1ss dała na budowę tej drugiej części studia icon_cry
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-07-2012 19:33

Emil napisał(a):

Oprawa jaka jest na tym ekranie z stołem dziennikarza, jest chyba taka sama jak w poprzednim
smile1wink


W tamtym studiu za plecami prezentera był newsroom - ekrany oddzielone szybą, na której była naklejona kula ziemska.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-07-2012 21:57

Dzisiejsze programy o 20:45 i 21:45 są emitowane z taśmy, ze starego studia. Goście programów rozmawiali na tematy aktualne, więc programy zostały dziś nagrane.
Udostępnij ten temat