Wydarzenia 24 - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-10-2010 14:26

Szykują się spore zmiany w Superstacji. Już za około 2 tygodnie kanał przeniesie się do przemeblowanego i odmienionego studia. Aktualnie większość programów nadawanych jest ze studia rezerwowego, które przygotowano w oparciu o zdemontowaną scenografię z poprzedniego. Tylko serwisy są emitowane z tego głównego studia, ale pokazywany jest tylko widok na newsroom, reszta, czyli część gdzie trwają prace remontowe, jest niewidoczna. Wszystko pięknie pokazano w "Raporcie". Karolina Kawska oprowadziła widzów po remontowanych i rezerwowych wnętrzach icon_smile.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
02-11-2010 19:57

Z tego co widzę, to Superstacja ma nowego reportera znanego mi trochę Adriana Gąbkę (kiedyś związany z: medialink.pl, Press, a ostatnio TVN). Powodzenia icon_wink.
Awatar
jestem zawsze
03-11-2010 10:42

@MN masz może informacje czy 1ss zmieni oprócz studia także oprawę graficzną ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-11-2010 14:18

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Mam jednak drobne podejrzenia, że planują przejście na 16:9. Widać to po mapach pogody wyświetlanych na plazmach. Robione są teraz w pełnym 16:9 z safe area. Kto wie, może zmienią oprawę właśnie przy okazji przejścia na 16:9. Zobaczymy.
Awatar
jestem zawsze
03-11-2010 15:41

Zmianę oprawy zapowiadali już w maju więc może to teraz zrealizują.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-11-2010 15:50

Z drugiej strony ta obecna nie jest taka stara, więc sens zmieniania jej jest zerowy. Chyba, że właśnie przy okazji 16:9. Superstacja i tak przoduje w częstych zmianach oprawy i grafiki ekranowej, co nie sprzyja zachowaniu spójnej identyfikacji wizualnej kanału.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-11-2010 16:51

Marco97 napisał(a):
A nie wiecie, co stało się z TBW na 1ss ? Bo jeszcze nigdy nie widziałem tam żadnego programu o tej federacji. icon_redface


Pod koniec października, po ponad półrocznym poślizgu, Superstacja ruszyła z emisją tych gal. Przyznam, że są bardzo brutalne, duszą się jakimiś łańcuchami itp. Zaraz przyczepi się KRRiT, bo puszczają to np. w soboty o 16:40.
wkręcam się
07-11-2010 15:47

Mi się w tym kanale nie podobają kilka rzeczy. Np.:
- amatorskie logo wiekowe, które wygląda jakby było robione w Paint'cie
- dziwni dziennikarze
- rozrywka w kanale informacyjnym to trochę dziwne
i inne rzeczy, ale już nie pamiętam
Udostępnij ten temat