Wydarzenia 24 - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-07-2012 00:10

Jutro, a raczej dziś ma już wrócić normalna ramówka.
Awatar
bardzo ważna osoba
24-07-2012 00:30

A nowa ramówka wkrótce. Pewnie wraz z 16:9. Myślę, że oprócz 16:9 zmieni się także oprawa graficzna. Ciekawe czy mają na tyle duży budżet, aby uruchomić Superstację HD. Myślę, że lepiej mieliby będąc zależnym od Grupy Polsat, niż od Ster. Gdyby dołączył do portfolio Grupy Polsat, mógłby przejść mały rebranding i zmienić nazwę na Polsat News Extra, ale byłby całkiem oddzielnym kanałem informacyjnym. Mogłaby być jedynie współpraca reporterska i częściowo programowa pomiędzy oboma podmiotami
smile1wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-07-2012 16:06

Zmienili kadrowanie w nowym studiu. Dorzucam też zdjęcia z "Raportu" - to nadal jest studio newsowe, a nie to pasmowe icon_wink.
MN dodał/a następującą grafiki:
ss3.jpg ss5.jpg ss4.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
24-07-2012 16:29

Emil napisał(a):

A nowa ramówka wkrótce. Pewnie wraz z 16:9. Myślę, że oprócz 16:9 zmieni się także oprawa graficzna. Ciekawe czy mają na tyle duży budżet, aby uruchomić Superstację HD. Myślę, że lepiej mieliby będąc zależnym od Grupy Polsat, niż od Ster. Gdyby dołączył do portfolio Grupy Polsat, mógłby przejść mały rebranding i zmienić nazwę na Polsat News Extra, ale byłby całkiem oddzielnym kanałem informacyjnym. Mogłaby być jedynie współpraca reporterska i częściowo programowa pomiędzy oboma podmiotami
smile1wink

zaczynasz mówić jak Poland icon_lol
Awatar
bardzo ważna osoba
24-07-2012 16:51

Telewidz, bez przesady. Na Polsat News Extra i te zmiany już dawno wpadłem
smile1wink

Ciekawe czy przy kolejnych zmianach, Superstacja usunie w końcu oznaczenie wiekowe z programów informacyjnych, bo przy takich programach jest ono w ogóle nie potrzebne
smile1wink
rozkręcam się
24-07-2012 18:30

Ten "blur" (zamazane tło) za plecami prezentera wygląda tragicznie. A wręcz komicznie!
1ss - usuńcie to dziadostwo.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-07-2012 19:49

Wszystkie programy są, zgodnie z zapowiedziami, emitowane z części newsowej, poniżej "Rozmowa dnia". Druga część nadal się buduje icon_wink.
MN dodał/a następującą grafikę:
ss6.jpg
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
24-07-2012 19:53

To jestem ciekaw, jak będzie wyglądało "Bez Ograniczeń" i FD. icon_wink
Udostępnij ten temat