Wydarzenia 24 - dyskusja ogólna

Awatar
bardzo ważna osoba
26-11-2012 19:16

Ciekawe kiedy Superstacja przejdzie w końcu na nadawanie w formacie 16:9
smile1wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-11-2012 19:52

direct39 napisał(a):

Ciekawa sprawa, trzeba będzie zajrzeć do ipla icon_wink.


Zdjęcia z remontu i po remoncie można zobaczyć na stronach: dekoratorniatv.pl... oraz dekorady.blogspot...ng-of.html icon_smile.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
04-12-2012 15:47

Dzisiaj w Superstacji zauważyłem nowy jingiel reklamowy icon_smile Na niebieskim tle wyskakuje biały napis "REKLAMA" na czerwonym tle, muzyka oczywiście ta sama, co była za czasów czarnego tła icon_wink Muzyka kończąca jest już inna icon_wink Mógłby ktoś zarzucić zdjęcia, ja nie mam niestety możliwości takiej.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-12-2012 17:35

A pan Gzyl uciekł do TVP Polonia. Bo wczoraj widziałem go jak prowadził "Tygodnik gospodarczy".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-12-2012 15:31

Świąteczne logo (kręci się oczywiście icon_wink).

tvpolsat.info/images/ss.jpg
Awatar
bardzo ważna osoba
25-12-2012 18:20

Pomyśleliby w końcu o wprowadzeniu oprawy graficznej w formacie 16:9.
Awatar
jestem zawsze
25-12-2012 21:19

No i najważniejsze byłoby to aby ta oprawa graficzna (wliczając to także czołówki) była jednolita bo to co teraz prezentuje Superstacja to pomieszanie nowoczesnej oprawy (np: Pogody czy Raportu) z tą gdzie motywem były układanki z kwadracików a przykładami tej oprawy są Informacje Dnia czy podstawowe elementy grafiki tj. oprawy autopromocji i reklamy icon_cry
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
31-12-2012 00:15

MN napisał(a):

Świąteczne logo (kręci się oczywiście icon_wink).

tvpolsat.info/images/ss.jpg


No fajnie, zajrzałem po świętach i to logo nadal było, myślałem, że zmienią w piątek, wiadomo, po świętach główka nie pracuje icon_wink. No, ale minęły już cztery dni a Superstacja nadal nadaje programy ze świątecznym logo. Ciekawe, kiedy się obudzą, może w Wielkanoc ? icon_wink
Udostępnij ten temat