Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-04-2016 13:06

Polsat niestety nadal dokłada do biznesu radiowego. W sprawozdaniu KRRiT podano, że za 2014 rok Polsat dołożył do radia 2,2 mln zł.

Przychody Grupy Polsat z działalności radiowej były mniejsze o 15% (o 0,7 mln zł) w porównaniu do 2013 roku i wyniosły 4,4 mln zł. Na działalności radiowej grupa odnotowała stratę w kwocie 2,2 mln zł.
Awatar
bardzo ważna osoba
09-04-2016 13:13

Wniosek jeden. Polsat umie robić telewizję, z radiem widać nie wychodzi. Pewnie dlatego ze są dostępni tylko w wielkich miastach gdzie konkurencja jest większa
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-04-2016 19:06

Jakby puścili disco polo, to... icon_wink.
Awatar
ekipa moderatorska
09-04-2016 21:05

Nie rozumiem po co CP wchodził w radio PIN, a teraz Muzo.fm. Pod względem finansowym dochody z radia to jakiś promil w ich budżecie.
Awatar
bardzo ważna osoba
10-04-2016 07:22

@Staszek
Nic dziwnego że daje mało dochodów skoro radia słucha się głównie w samochodzie. Jedyne co mogą zrobić to zmienić muzykę jaka nadają. Może coś w stylu dance? Cos na TOPie Lub jak @MN| powiedział disco polo. Jednak nie każdy słucha tego typu utworów.
Ja odnoszę wrażenie ze muzo fm puszczają w eter piosenki mniej znane wiec i automatycznie tańsze. Jeżeli już weszli w ten biznes to niech go rozwiną.
Zbliża się Polsat super hit festiwal. Nie puszcza go również w radiu. Zawsze to jakiś pomysł.
Awatar
ważna osoba
10-04-2016 17:26

Polsatus napisał(a): Ja odnoszę wrażenie ze muzo fm puszczają w eter piosenki mniej znane wiec i automatycznie tańsze.



Muzo.fm jak i Muzo.tv puszczają muzykę bardziej ambitną (przez co mniej popularną) i co ważne utwory, które nie są (s)hitami radiowymi. Jednym słowem mówiąc nie ma tutaj tego całego "ścieku muzycznego", który jest wszechobecny na Eskach, Zetkach, 4funach, RMF-ach, Polach, Disco Polach itp. Dla każdego coś dobrego. Ty masz swoje stacje Eskę, Polo TV itp., a ja i inni, którzy chcą posłuchać czegoś ambitniejszego Muzo.fm/Muzo.tv.
Awatar
bardzo ważna osoba
11-04-2016 09:23

@Danio
No widzisz. Właśnie o to chodzi ze niewielu jest słuchaczy takich jak ty (powiedzmy wytrawnych znawców dobrej muzyki) dlatego muszą dopłacać. Co do muzyki typu
4 fun. Chodziło mi bardziej o "program" z muzyką tego typu.
Awatar
ważna osoba
12-04-2016 01:33

@Polsatus, w dzisiejszych czasach cyferki nie są wyznacznikiem tego, że coś jest dobre, a co najwyżej popularne. A to już nie to samo.
Udostępnij ten temat