Małgorzata Świtała

przyjaciel strony
03-06-2019 13:19

Jedna z nowych prowadzących. Naprawdę przyjemnie ogląda się Panią Małgorzatę, świetny kontakt z widzem icon_smile
bardzo ważna osoba
03-06-2019 20:26

Czy ja wiem czy można panie Małgosie klasyfikowac w kategorii nowych prowadzących skoro jest w PN od połowy grudnia ub roku icon_smile
przyjaciel strony
06-12-2020 18:19

Pani Małgorzata jest podobno żoną dziennikarza Bartłomieja Maślankiewicza icon_green
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-12-2020 18:32

Nie podobno, a na 100 % jest żoną Bartłomieja Maślankiewicza.
Awatar
ważna osoba
06-12-2020 19:52

Powinna prowadzić 1wydpl
przyjaciel strony
02-04-2021 11:13

Wycofuję to, co pisałem parę lat temu o tej Pani. Nie da się jej oglądać, dziwne teksty, ciągle ta sama fraza do znudzenia "witam Cię serdecznie", nadmierne pobudzenie i wygórowane ego tej Pani psuje cały program. Chwała Bogu, że prowadzi tylko serwisy. Poczytajcie sobie recenzje o tej Pani na Facebooku, nie tylko ja to zauważyłem. Chyba się pogubiła.
wkręcam się
20-12-2023 07:39

Błagam, dajcie tej Pani inne zadanie, może program nie będący informacyjnym. Nie interesują mnie jej osobiste poglądy, wydarzenia z życia prywatnego czy data urodzin. Dziwne frazy, dziwne komentarze, niejasne poczucie humoru. Wydaje się być jakaś pobudzona, ten entuzjazm rzadko kiedy pasuje do sytuacji... Normalnie przełączam kanał jak widzę, że dziś prowadzi program i nie jestem odosobniona w tych odczuciach
Udostępnij ten temat