Krótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedź

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

przyjaciel strony
07-01-2011 12:54

czy mając teraz okres promocyjny na pakiet FamilijnyHD + Sport HD + Ectra HD + katalog filów VOD po okresie promocyjnym moge wyłaczyc Ectra HD i VO i zostać przy Familijny HD + Sport HD i dokupic HBO lub Conemax??
Awatar
jestem zawsze
07-01-2011 13:10

Według umowy możesz rotować pakietami jak chcesz. Tylko nie wiem czy jest sens dokupywać HBO z Cinemax'em, bo zapłacisz za to wszystko prawie tyle samo co za opcję Premium, a kanałów o połowę mniej icon_wink
przyjaciel strony
07-01-2011 13:27

mi chodzi aby na wybrany miesiac jak jest duzo premier do samego familijnego dokupic hbo cinemax hd i na inny miesiac wiasc spowrotem sportowy i familijny .
Awatar
jestem zawsze
07-01-2011 13:29

leonnik6, o to z takiej rotacji chyba będą nici. Bo na HBO trzeba podpisywać porozumienie i od tak go nie rozwiążesz, bo to jest coś w stylu umowy na dany pakiet icon_wink Ale zadzwoń dla pewności na infolinię, jakieś 10 minut i będziesz wiedział wszystko
przyjaciel strony
07-01-2011 13:38

no fakt trzeba umowe podpisac na pakiet dodatkowy cholerka.....

ciul to bede patrzył na sport w takim razie szcególnie na sportowe kanały polsatu i na puchar włoach w :tfutbol icon_smile

juz niemoge sie boksu doczekac i gal ksw w ps1006 i pse1006 i le w :tfutbolicon_smile
Awatar
jestem zawsze
07-01-2011 13:59

leonnik6, "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma" icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
07-01-2011 16:31

leonik6 jesli masz Nowy Cyfrowy Polsat czyli minimum obowiazek na Familijny HD to abys mogl miec pakiet HBO czy tez CinemaxHD lub tez ten nowy HBO CinemaxHD nie musisz podpisywac zadnej nowej umowy. Po prostu bierzesz pakiet (dany) na czas nieokreslony i placisz tylko za 1 miesiac, na tym wlasnie polega Nowy Cyfrowy Polsat. Czyli np. masz okres rozliczeniowy 10. Najpozniej do 48h dzwonisz na infolinnie lub udajesz sie do APS (tez moga ci to zrobic) i deklarujesz pakiet HBO HD na czas nieokreslony wplacasz abo z gory czyli 25 zeta i od dnia 10. masz HBO HD po czym np. dzwonisz lub idziesz do APS 20 dnia miesiaca i skladasz deklaracje ze od 10 juz nie chcesz miec HBO HD i dokladnie od kolejnego miesiaca nie pojawi sie oplata i 10 dnia (czyli okres rozliczeniowy) wylacza HBO HD
PS. I jeszcze jedno to co Klient ma w obowiazku i miec musi w Nowy Cyfrowy Polsat jest widoczne na pierwszej stronie czyli z regoly Familijny HD i po prawej stronie "ilosc pakietów dodatkowych" ktorymi sa ExtraHD, VOD, Sport HD
Natomiast pakiet HBO HD, CinemaxHD, HBOCinemaxHD, Pakiet Rozrywka itd (wienione sa pod koniec PWU ostania lub przed ostatnia strona) to sa uslugi dodatkowe
Edytowane przez mihaelpl dnia 07-01-2011 16:46
przyjaciel strony
07-01-2011 17:23

Mam w zapisie że muszę zachowac tylko familijny a co miesiąc mogę sobie dodawac z pośró tych trzech dodatkowych to sobie włączę Hbo jak bede chciał .

mihaelpl dzieki za radę
Udostępnij ten temat