Krótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedź

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

Awatar
jestem zawsze
08-04-2011 20:52

Owszem kanał może zmieniać numery (do obecnej poprawki kanały mogły mieć przerwy w numeracji i wszystko działało nie mniej więcej sprawnie a problemy zaczęły się z obecną poprawką w której kanał po usuniętym kanale przechodzi na jego miejsce) ale nie żeby od razu cała lista została zepsuta ii tworzyły się takie sytuacje że jest kanał 1 a zaraz potem jest już 4 numer a z każdym usunięciem kanału to się co raz bardziej mieszało co nie powinno mieć miejsca. Myślę że jest to jakaś awaria.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-04-2011 20:58

Napisałem Ci przecież, że w Sagemcomie nie ma edycji list, więc nic z list nie usuwaj, bo i tak nie przestawisz. Jedyny sposób zmiany listy, to stworzenie nowej, a usuwanie jest nie do edytowania, a po to, aby skasować listę i na jej miejsce stworzyć nową.
Awatar
jestem zawsze
08-04-2011 21:02

Ale generalnie mi chodzi oto że w tym dekoderze jest jakiś błąd który powoduje że kanały na liście ulubionych (nie głównej) są nie w tym miejscu na którym powinny bo przykładowo dzisiaj ustawiłem sobie Czwórkę RNW na pozycji 2 pomiędzy polskimi kanałami FTA i przy dodaniu następnych kanałów ten kanał przeniósł się tak że był wśród zagranicznych i to w dodatku na 18 pozycji. Dodatkowo nowe kanały zapisywały się na środku listy a nie na końcu.
Edytowane przez MK dnia 08-04-2011 21:23
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-04-2011 21:15

A czasem na pozycji nr 16 nie powinien być wstawiony automatycznie kanał Dla Abonentów? Coś kręcisz.
Awatar
jestem zawsze
08-04-2011 21:23

Nie kręce a numeracje do której się przyczepiłeś już poprawiłem icon_smile Tak więc proszę o zgłoszenie tego problemu do nich i uzyskania ich opinii na ten temat.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-04-2011 21:26

Przywróć ustawienia fabryczne. Innej recepty nie mam icon_wink.
Awatar
jestem zawsze
09-04-2011 14:19

Zuważyłem także że to rozjeżdżanie się listy ma miejsce po ustawianiu kanałów radiowych na ulubionych więc to jest spory problem który trzeba rozwiązać poprawką.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
09-04-2011 16:00

jeszcze nigdy nie widzialem zeby ktoś tak narzekał jak ty ja mam ten dekoder i jest ok
Udostępnij ten temat