Krótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedźKrótkie pytanie - krótka odpowiedź

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź

stały bywalec
30-10-2010 19:30

Nie chodziło mi o program, ale też się przyda icon_smile. Chodziło mi bardziej o to jakich rozgrywek mogę spodziewać przyszłości. Teraz widzę, że w różnych wykazach jest LE, LM, MŚ siatkarek, PlusLiga mężczyzn, jakaś piłka ręczna. A ja się pytam o to co mogę w przyszłości oglądać, o to co jeszcze nie jest w programie? Czy np. mogę spodziewać się transmisji z PlusLigi kobiet czy Diamentowej Ligi albo KSW?

Mam świadomość, że to nie jest krótkie pytanie i właściwie kwalifikuje się do innej części forum. Proszę o wybaczenie. icon_smile
Edytowane przez MN dnia 15-08-2011 21:27
Awatar
bardzo ważna osoba
30-10-2010 19:34

Dobra tam, @eMTi - to tylko taki skrót myślowy. : )
wkręcam się
30-10-2010 19:51

Czy Polsat ma nadal prawa do pokazywania Plus Ligi Kobiet ?
Edytowane przez Mlody dnia 30-10-2010 19:52
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-10-2010 19:52

eMTi napisał(a):
Nie chodziło mi o program, ale też się przyda.:) Chodziło mi bardziej o to jakich rozgrywek mogę spodziewać przyszłości. Teraz widzę, że w różnych wykazach jest LE, LM, MŚ siatkarek, PlusLiga mężczyzn, jakaś piłka ręczna. A ja się pytam o to co mogę w przyszłości oglądać, o to co jeszcze nie jest w programie? Czy np. mogę spodziewać się transmisji z PlusLigi kobiet czy Diamentowej Ligi albo KSW?


W tej ulotce jest wykaz (jest co prawda lekko nieaktualna, bo mówi, że większość transmisji jest za darmo, ale wykaz jest w miarę ok): redefine.pl/templ...aSPORT.pdf.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-10-2010 19:53

Mlody napisał(a):
Czy Polsat ma nadal prawa do pokazywania Plus Ligi Kobiet ?


Ma i to w całości, z nikim się nie podzielił.
stały bywalec
30-10-2010 20:00

MN napisał(a):
W tej ulotce jest wykaz (jest co prawda lekko nieaktualna, bo mówi, że większość transmisji jest za darmo, ale wykaz jest w miarę ok): http://redefine.p...aSPORT.pdf.


Dziękuję. Szkoda tylko, że nie jest to pełny i aktualny wykaz.
Edytowane przez MN dnia 15-08-2011 21:28
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-10-2010 20:04

No niestety, nikt jakoś się za to nie wziął. Z pamięci napiszę, że do tego, co tam jest dochodzą jeszcze: Porsche Supercup, magazyny "Cafe Futbol" i 'Piłki Ręcznej", LM w piłce ręcznej, siatkówka plażowa. Diamentowej Ligi nie ma, niestety.
Awatar
bywam tu czasem
30-10-2010 20:49

Mam problem z ipla. gdy coś oglądam widzę przebarwienie. Nie wiem o co chodzi,proszę o pomoc.
Nie pisz z włączonym CAPS LOCKIEM,patrz regulamin.
Edytowane przez Jacek dnia 30-10-2010 21:08
Udostępnij ten temat