Polsat Comedy Central Extra

Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-01-2020 21:56

Od 3 marca Polsat Comedy Central Extra zamiast Comedy Central Family.
Polsat Comedy Central Extra wspólnym przedsięwzięciem Polsatu i Viacom-CBS
Awatar
bardzo ważna osoba
17-01-2020 00:15

To, że Comedy Central Family zmieni się prędzej czy później w Comedy Central Extra, było do przewidzenia. Ale Polsat Comedy Central Extra? Ciekawe. Trochę zaskakujące i niespodziewane. Ale też nie aż tak bardzo. VIMN i tak już współpracuje z Polsatem na pewnej płaszczyźnie. Obecność Comedy Central, Comedy Central Family i Nickelodeon w VIII multipleksie czy dostęp do treści Polsatu. Super Polsat też ostatnio miał coś dostać z biblioteki Nickelodeonu.

Nie będzie to też coś nowego, bo u naszych sąsiadów w Czechach od nieco ponad 4 lat nadaje Prima Comedy Central, przy którym Prima daje swoją markę, sprzedaje czas reklamowy i poszerza zasięg (dostępność w DVB-T). Głupio to tylko będzie wyglądać przy samym Comedy Central. To już lepiej byłoby, aby oba kanały dostały człon Polsat do nazwy, żeby przynajmniej zachować jakąś spójność i porządek.

PS. Od dawna też nie mieliśmy w sumie żadnej tzw. „doklejanki” od Polsatu icon_wink
Awatar
jestem zawsze
14-02-2020 10:25

Mam dobre wiadomości. W ramówce PCCE będą seriale: "Kiepski", "I kto tu rządzi" oraz "Spadkobiercy"
Więcejdown
satkurier.pl/news...ercie.html
Awatar
redakcja tvpolsat.info
Awatar
jestem zawsze
17-03-2021 08:44

Kilka dni po premierze w Stanach Zjednoczonych, PCCE pokaże specjalny odcinek "Miasteczka South Park". Najpierw z napisami, w przyszłości z dubbingiem.
Polsat Comedy Central Extra pokaże specjalny odcinek "Miasteczka South Park"
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-04-2021 12:50

1 i 2 maja telewizja Polsat Comedy Central Extra pokaże specjalne odcinki 24. sezonu serialu "Miasteczko South Park". Tematem wiodącym produkcji jest pandemia koronawirusa.


Majówka z „Miasteczkiem South Park” na Polsat Comedy Central Extra
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
10-10-2022 13:28

Polska wersja brytyjskiego sitcomu „The Office” została stworzona przy współpracy z BBC Studios przez CANAL+ w koprodukcji z Comedy Central Polska (Paramount Global). W obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się m.in. Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak i Milena Lisiecka. Późną jesienią CANAL+ pokaże drugi sezon serialu.

„The Office PL” w Polsat Comedy Central Extra
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-11-2022 18:55

18 listopada, dzień po premierze w Comedy Central, na antenie Polsat Comedy Central Extra zadebiutuje mini-serial "Karniak".https://www.tvpol...ral-extra/
Udostępnij ten temat