Konkursy Piosenki EurowizjiKonkursy Piosenki EurowizjiKonkursy Piosenki EurowizjiKonkursy Piosenki Eurowizji

Konkursy Piosenki Eurowizji

Awatar
jestem zawsze
14-01-2017 16:32

Polskie preselekcje czyli "Krajowe Eliminacje 2017" odbędą się tak jak wspomniałem wyżej 11 lutego o 20:30 w holu siedziby TVP Transmisja w TVP1 i TVP Polonia.
Póki co w zgłoszeniach bez rewelacji - jedyne wiadome gwiazdy jakie możemy kojarzyć to Gosia Andrzejewicz, Kaja Paschalska i Kasia Popowska.
bardzo ważna osoba
14-01-2017 18:09

Coś czuje że to bedzie nie zła klapa póki co marnie to wygląda jeżeli chodzi o zgłoszenia artystów i te kombinowanie przy regulaminie preselekcji a wiec słabo to wygląda na chwile obecną czekam na oficjalną liste finału narodowego dopiero wtedy bedziemy wiedzieli co i jak icon_wink
Awatar
jestem zawsze
14-01-2017 18:29

Akurat kombinowanie przy regulaminie preselekcji było tym razem na miejscu bo pierwszy opublikowany był niedokończoną przeróbką zasad październikowej edycji Krajowych Eliminacji czyli tych dla Junior Eurowizji.
Awatar
bardzo ważna osoba
18-02-2017 22:17

Kasia Moś z piosenkę Flashlight będzie nas reprezentować na Eurowizji w Kijowie.

bardzo ważna osoba
19-02-2017 11:57

Nie podoba mi sie ten utwór jak i wykonanie moim zdaniem to Carmel powinna nas reprezentować w Kijowie nie daje jej szans na awans do finału niestety same preselekcje były nudne jak flaki z olejem także poziom wykonawców był słaby zresztą jak preselekcje w latach 2003-2011
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
19-02-2017 12:25

Ja natomiast myślę, że Kasia Moś może zajść bardzo daleko i zbliżyć się do podium finałowego icon_wink Utwór znakomity - podobny do Adele, wielkiej wokalistki współczesnego świata muzyki. Pełen profesjonalizm jaki zaprezentowała podczas preselekcji i wdzięk powinien przynieść świetny wynik Polsce.
Awatar
przyjaciel strony
19-02-2017 12:35

@ Liverpool802
Tez uważam, że wybór Carmel byłby lepszy - wizerunkowo ale też utwór lżejszy. Kasia Moś śpiewa ładnie (choć ja podobieństw do Adele nie widzę), ale utwr moim zdaniem trochę za ciężki na klimat eurowizyjny
Awatar
bardzo ważna osoba
19-02-2017 12:50

Tragiczny akcent angielskiego w tej wyjącej piosence. Szczególnie na żywo. O ile to było na żywo... Nie wróżę sukcesu w ogóle icon_wink
Udostępnij ten temat