Dekoder EVOBOX LiteDekoder EVOBOX LiteDekoder EVOBOX LiteDekoder EVOBOX Lite

Dekoder EVOBOX Lite

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
10-03-2021 18:51

Pojawiło się nowe oprogramowanie dekoderów EVOBOX Lite.

Nowe oprogramowanie dekoderów EVOBOX Lite
wkręcam się
23-04-2021 09:50

Witam. Ostatnio pojawiła się informacja o możliwości oglądania na dekoderach Evobox Lite programów do 7 dni po ich emisji, darmowa usługa CatchUp. Posiadam ten dekoder jako uzupełniający do dekodera Evobox PRV. Dekoder jest już po aktualizacji oprogramowania. Wg informacji uzyskanej w ICOK usluga ta nie dotyczy dekodera Evobox Lite w takiej konfiguracji. Czy ktoś z forumowiczów potrafi uruchomić tę usługę?
bardzo ważna osoba
28-06-2021 21:17

Mam takie pytanie dziś po zainstalowaniu dekodera u moich znajomych na ekranie telewizora pojawił mi się taki komunikat "Błąd ładowania obrazu iFCP" wyczytałem że będzie konieczna wymiana sprzętu ale po przywróceniu ustawień fabrycznych wszystko wróciło do normy co oznacza ten komunikat tak konkretniej?
Awatar
jestem zawsze
02-01-2022 13:23

Witam ponownie,  mam taki problem, że dekoder Multiroom EVOBOX LITE nie działa i wyskakuje komunikat brak sygnału, gdy dekoder główny EVOBOX PVR jest włączony, a jak jest wyłączony dekoder główny to normalnie działa dekoder Multiroom bez żadnych problemów i nie wiem co może być przyczyna że takie coś dzieje się z dekoderem Multiroom?
Edytowane przez Waski45 dnia 02-01-2022 20:13
Udostępnij ten temat