rozkręcam się
01-03-2022 08:12

Program oglądało 1,2 mln widzów. W komercyjnej 11,3%

https://m.wirtual...o-programu

Cieszą te dobre wyniki bo to najlepsze reality tego typu od czasów pierwszego "BB". Ciężko było o nudę a casting wyszedł świetnie (pewnym zgrzytem była Viki z Bartkiem którzy pojawili się w połowie edycji).
Awatar
ekipa moderatorska
01-03-2022 09:34

Oglądalność jest bardzo dobra. W tych danych widać, że wzrosła w drugiej połowie pierwszego sezonu. Widać to było po Internecie, bo zainteresowanie rosło.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-05-2022 18:00

29 kwietnia w serwisie YouTube opublikowano teledysk do piosenki "Balety". Autorami utworu są uczestnicy finałowego tygodnia pierwszej edycji show "Farma": Rafał Rzemek i Kinga Kazimierczak.

Uczestnicy „Farmy” autorami piosenki „Balety”
Awatar
ekipa moderatorska
06-12-2022 20:26

Drugi sezon rusza 2 stycznia w poniedziałek o 20:00. W programie telewizyjnym jest emisja od poniedziałku do piątku. Wydaje mi się, że taki szybki start zwiastuje dłuższy sezon, może być 40 odcinków do końca lutego.
jestem zawsze
07-12-2022 07:16

Zgadza się, nowy sezon został wydłużony o dwa tygodnie.
https://www.polsa...-polsacie/
Awatar
ekipa moderatorska
07-12-2022 09:03

I bardzo fajnie icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
21-12-2022 18:29

Już dziś przedstawiamy pierwszych uczestników drugiego sezonu „Farmy”. Jak poradzą sobie z trudnościami, które zastaną na gospodarstwie? Poczynania śmiałków będziemy śledzić od 2 stycznia codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 20 w Polsacie.

Farmerki i Farmerzy II edycji reality show „Farma”
Awatar
ekipa moderatorska
07-01-2023 20:29

Nie wiem jak wygląda oglądalność w telewizji, ale drugi sezon moim zdaniem po pierwszym tygodniu rozpoczął się lepiej niż pierwszy. Uczestnicy są zróżnicowani, będą wśród nich konflikty, a to dobrze wróży na kolejne odcinki. Temu programowi dobrze robi czekanie z emisją kilka tygodni, bo dobrze zmontują odcinki, które są dynamiczne.
Udostępnij ten temat