Dekoder POLSAT BOX 4KDekoder POLSAT BOX 4KDekoder POLSAT BOX 4KDekoder POLSAT BOX 4K

Dekoder POLSAT BOX 4K

wkręcam się
01-01-2022 12:11

Witam,

Po podłączeniu dekodera pojawia mi się tylko czarny obraz z napisem POLSAT BOX 4K.

Telewizor jaki posiadam to sony kdl 48w585b.

Jak widać na załączonych zdjęciach telewizor widzi dekoder ale z jakiegoś powodu nie pokazuje obrazu.

Zdjęcie nr.1
https://ibb.co/bH...

Zdjęcie nr.2
https://ibb.co/51...

Miał może ktoś podobny przypadek i jest w stanie mi pomóc?

Może trzeba zmienić coś w ustawieniach telewizora?

Dodam że na telewizorze znajomego dekodera działa normalnie bez żadnych problemów.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
wkręcam się
18-09-2022 11:23

Ten dekoder poki co biedny jest jesli chodzi o mozliwosci pvr. Oferowany jest z funkcja npvr ale nieporozumieniem jest, ze funkcja ta dziala z nielicznymi kanalami, natomiast nikt nie jest w stanie powiedziec czy kieszen na hdd bedzie kiedykolwiek wykorzystana a wiedza zarowno w punktach obslugi jak i u operatora jest tak mocno rozbiezna w tym temacie, ze nie wiadomo czego sie trzymac i czego oczekiwac…
bardzo ważna osoba
01-04-2023 16:45

Witam mam pytanie na których kanałach TV mogę zlecić nagranie jakiegoś programu bo na każdym próbuje coś nagrać ale wyskakuje mi komunikat "Błąd nagrywania na wybranym kanale nie można zlecić nagrania" I tak na każdym kanale jest icon_wink
wkręcam się
10-05-2023 21:20

Dzień dobry wszystkim

Od 2 tygodni jestem nieszczęśliwym posiadaczem dekodera 4K Polsatu z usługą NPVR .
Jestem świeżo po rozmowie z konsultantem Polsatu , od którego próbowałem sie dowiedzieć dlaczego na prawie wszystkich kanałach , a na pewno NA WSZYSTKICH KTORE MNIE INTERESUJĄ nie mam możliwości nagrywania.
Dowiedziałem sie ,że wszystko jest dobrze i usługa działa poprawnie i NIE MAM MOŻLIWOŚCI NAGRYWANIA CZEGOKOLWIEK Z KANALÓW KTÓRE INTERESUJĄ KOWALSKIEGO . Nie nagramy nic z Polsatu , TVN Jedynki czy Dwójki Z Pakietu L czyli największego i najdroższego mogę nagrać kilka badziewnych nieinteresujących mnie kanałów , które traktuje jako wypełniacz w pakiecie L .
Uważam tą usługę za skandal !!!! , absurd !!!! i kosmiczne nieporozumienie.
Zapomnijcie ,że wychodzicie do pracy i planujecie nagranie jakiejkolwiek audycji na normalnych , popularnych kanałach jak Polsat czy TVN , Jedynka czy Dwójka , czy choćby TVN7 nic!!!.
Podpisaliśmy nową umowę na dwa lata rezygnując z dobrego Dekodera EWOBOX , pozbawiliśmy sie zalet tego dekodera miedzy innymi Ważnej funkcji nagrywania , w zamian za żenująco wolny dekoder 4K z całkowicie bezużyteczną usługą NPVR . Wstyd ,żenada i brak słów , SKANDAL.
Tłumaczenie Polsatu.... Prawa autorskie , przecież nagrań dokonujemy na własne potrzeby a nie do rozpowszechniania , poza tym usługa nagrywania którą realizowałem dotychczas na dekoderze EVOBOX , REALIZOWANA BYLA NA SZYFROWANYM DYSKU , KTÓRY MÓGŁBYĆ ODCZYTANY TYLKO NA DEKODERZE KTÓRY GO ZAPISAŁ , realizował tym samym brak prawa do rozpowszechniania , bo się nie dało . Jednak zaspokajało potrzebę klienta na własny użytek . ZMIANA ??? BEZNADZIEJNA DLA KLIENTA .
Udostępnij ten temat