Teściowie - nowy serialTeściowie - nowy serialTeściowie - nowy serialTeściowie - nowy serial

Teściowie - nowy serial

Awatar
bardzo ważna osoba
11-07-2022 17:02

No ciekawa obsada. Brakuje tu tylko Hanny Śleszyńskiej
Awatar
bardzo ważna osoba
11-07-2022 17:06

Opis serialu
Serial jest opowieścią pełną rodzinnych emocji związanych z relacją dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss). Ona - fanka social mediów marząca o oszałamiającej karierze w telewizji, on – pasjonat średniowiecza, w trakcie doktoratu z historii. Gdy uświadamiają sobie, że nie mogą bez siebie żyć, postanawiają udawać, że dziewczyna jest w ciąży więc przyszli teściowie szybko powinni kupić im mieszkanie. Dochodzi do spotkania dwóch rodzin, co uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń. Rodzice Andżeliki to dorobkiewicze - posiadacze dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw, mieszkający w okazałym domu, a Ledwoniowie to skromna rodzina: związek listonosza i właścicielki niewielkiego osiedlowego salonu kosmetycznego. Zderzenie dwóch tak różnych z pozoru rodzin prowadzi do całej masy zabawnych sytuacji, a na dodatek okazuje się, że ojcowie: Zenon Nagórski (Cezary Pazura) i Roman Ledwoń (Cezary Kosiński) znają się jeszcze z czasów szkolnych i żywią do siebie ogromną niechęć. Na szczęcie wszystko twardą, kobiecą ręką trzyma energiczna Babcia (Małgorzata Rożniatowska), dbając aby sprawy nie wymknęły się spod kontroli.
jestem zawsze
02-02-2023 12:45

Premiera serialu w Polsat Box Go dopiero 12 maja.
Awatar
bardzo ważna osoba
13-05-2023 00:09

Ktoś oglądał? Jestem po dwóch odcinkach. Całkiem przyjemny, parę razy się zaśmiałem. Ale chyba czegoś innego po Jaroszyńskim się spodziewałem. Chociaż patrząc na "Daleko od noszy. Szpital futpolowy” i „Daleko od noszy. Reanimacja" to już dawno stracił pazura.
Awatar
bardzo ważna osoba
03-08-2023 17:12

Serial będzie nadawany w niedziele od 3 września o 22:10
Awatar
bardzo ważna osoba
20-09-2023 19:36

631 tys. widzów serialu

static.wirtualnemedia.pl/media/images/2013/imagesnew/te%C5%9Bciowie%20wrzesie%C5%84%202023-1.png
Awatar
ekipa moderatorska
20-09-2023 20:32

Tutaj Polsat może mówić o umiarkowanym sukcesie.
Awatar
bardzo ważna osoba
01-02-2024 17:30

Drugi sezon od maja w Polsat Box Go
Udostępnij ten temat