Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Awatar
rozkręcam się
27-10-2010 20:23

Proponuje wywiad z prezesem Libickim icon_smile o zmianach w CP, nowościach, można poczynić ku temu kroki ... ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-10-2010 20:26

Kto wie, może kiedyś. Nie wiem, czy akurat z prezesem Libickim, ale dział Wywiady na pewno będzie rozbudowywany i będą nowe rozmowy icon_wink.
Awatar
rozkręcam się
27-10-2010 20:38

No to dobrze icon_smile

Co do serwisu zmieniłbym kilka rzeczy (to moje zdanie) mam nadzieje że to cenne porady icon_wink

- rozszerzył na całą stronę eliminując te paski po bokach
- może współpraca z IPLA taka poważniejsza, jakieś akcje wzajemne itd.
- a oznaczenia napisania posta zamiast dat to : dziś 15:46 zamiast 27-10-2010
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-10-2010 20:52

Dzięki za cenne uwagi. A więc:
[ulist=disc]docelowo tak, ale na razie zostajemy przy wyglądzie "kwadratowym", ze względu na posiadaczy monitorów 4:3,
z Redefine, właścicielem ipla, współpracuje nam się bezproblemowo, ale nie wykluczam, że kiedyś "skumplujemy" się jeszcze bardziej icon_wink,
może coś uda się zmienić, ale nic nie obiecuję icon_wink.[/ulist]
Awatar
jestem zawsze
27-10-2010 21:25

MN napisał(a):
Kto wie, może kiedyś. Nie wiem, czy akurat z prezesem Libickim, ale dział Wywiady na pewno będzie rozbudowywany i będą nowe rozmowy icon_wink.

Przy okazji o czym już wspomniałem można mu dać propozycje list kanałów m.in ode mnie i Stasia.
Awatar
bardzo ważna osoba
27-10-2010 21:42

Nie bądź naiwny. Czy naprawdę sądzisz, że Cyfrowy Polsat zasugeruje się listą kanałów stworzoną przez kogoś tam? To jest świat, w którym obraca się wszystko wokół pieniędzy. A lista kanałów jest celowo tak ułożona... -.- Ĺťaden "szaraczek" tego nie zmieni. A jak chcesz wysłać to rób to na własną rękę.
Awatar
jestem zawsze
27-10-2010 23:25

Jakoś nie wierze w twoje słowa - obecna lista kanałów to strzelenie gola do własnej bramki dla Cyfrowego Polsatu bo tu jakieś kopie a tam nieaktywne kanały... W każdym razie myślę że listy kanałów które możemy im zaproponować może nie weszłyby na stałe (ale nadzieje taką można) ale dałyby 1cpn1 do myślenia w tej sprawie.
Edytowane przez MK dnia 27-10-2010 23:27
Awatar
bardzo ważna osoba
28-10-2010 18:58

Musisz uwierzyć. A to, że mają burdel na liście kanałów to inna sprawa.

Poland napisał(a):
(...) ale dałyby 1cpn1 do myślenia w tej sprawie.


[justify]Skomentuję to tak, jakby to skomentował mój przyjaciel: Nie będziesz ojca dzieci uczył robić. Wkurza mnie ten zwrot zawsze, ale jakże on tu idealnie pasuje.[/justify]
Udostępnij ten temat