Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-01-2011 20:47

Chyba wisiało to już od wczoraj, ale jakoś tego nie widziałem, bo wchodzę prosto przez news.php, a takie coś wyświetlało się tylko tym, którzy wchodzili wpisując samą domenę i to tylko tym, którzy poprzedzali to literkami www. Po prostu ktoś wrzucił na serwer dodatkowy plik index, podobnie jak kiedyś.
wkręcam się
30-01-2011 19:23

Hejicon_smile Czytam wasz serwis od dawna, jednak mam parę uwag, i sugestiiicon_smile
1. Męczy mnie trochę ciągłe narzekanie na shoutboxie o nowej liście, i nowych kanałach. wg mnie takowa dyskusja powinna mieć miejsce gdy Cyfrowy Polsat oficjalnie coś zapowieicon_smile
2. Trochę przesadą jest "modlenie" się nad kanałami i programami które opuściły CP. Nie ukrywam że z tego powodu byłem trochę zdenerwowanyicon_smile
3. Podoba mi się wasza koncepcja umieszczania sprawdzonych i oficjalnych wiadomości w artykułach na portalu. Tak trzymać!icon_smile Gratulacje również dla konsekwentnych moderatorów i adminów!
To by było na tyleicon_smile z góry przepraszam za narzekanieicon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
30-01-2011 19:26

Witam, no niestety niektórzy są bardzo, czasem wręcz za bardzo podekscytowani i odstawiają modły icon_wink
Dzięki za miłe słowa icon_wink I nie masz za co przepraszać icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
30-01-2011 19:33

Co do pkt. 1 to już mieliśmy człowieka który uwierzył w nasze przypuszczenia icon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-01-2011 19:34

bedzio155 napisał(a):
2. Trochę przesadą jest "modlenie" się nad kanałami i programami które opuściły CP. Nie ukrywam że z tego powodu byłem trochę zdenerwowanyicon_smile


Modlitw już zakazałem, bo rzeczywiście było to niesmaczne.
Awatar
bardzo ważna osoba
01-04-2011 16:34

Według mnie przycisk "USUŃ" pod postami w shoutboxie jest niepotrzebny, gdyż mało kto z niego korzysta, a nawet to najczęściej robią to admini. Jeżeli zbędna treść zawarta jest w jakimś sensownym poście to zamiast cały post usuwać można go zwyczajnie edytować. Drugą sprawą jest to, że przycisk do odświeżania SB powinien być dostępny nie tylko dla użytkowników. Nie wydaję mi się, że wygodnie dla odwiedzających stronę, a niemających konta jest odświeżać całą stronę, podczas gdy można odświeżyć tylko ten kawałek. Poza tym przydałaby się (moim zdaniem; nie, żebym chciał z 1npinfo zrobić portal społecznościowy) taka ramka koło ostatnich wizyt ostatniej aktywności, tj. że ktoś dostał bana, jakąś rangę, zmienił nick, uzupełnił dane kontaktowe... Co Wy na to?
Edytowane przez Asmod dnia 30-05-2011 21:05
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
14-06-2011 23:37

Czemu czasami samo mnie wylogowuje z serwisu i muszę się ponownie zalogować?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-06-2011 23:57

Tak jest w tym skrypcie i już. Może kiedyś to zostanie usprawnione icon_wink.
Udostępnij ten temat