Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
15-06-2011 00:00

Rozumiemicon_wink Przynajmnie teraz wiem co jest graneicon_smile
Awatar
jestem zawsze
28-07-2011 06:15

Pomyślałem, że ja też dołożę "cegiełkę". Co byście powiedzieli na to aby na stronie głównej umieścić bieżącą datę wraz z godziną. No i np. ostatnio pisaliście czyje są imieniny to może tak wpisywać codziennie 3 imiona obchodzących święto.

Naszedł mnie jeszcze jeden pomysł dotyczący dostępności każdego użytkownika dotyczyło by to SB. Tak jak np. jest na gadu gadu. Tylko zamiast kopiować z gadu oznaczenia myślę że dobrym rozwiązaniem byłoby umieszczenie logo Polsatu. Wkońcu to strona dotyczącą tejże telewizji. Oczywiście chmurki itp. Mogłyby być kopią z gadu. Ale się rozpisałem. Sory.

Opium: Nie dodajemy dwóch postów pod sobą.
Edytowane przez KM dnia 28-07-2011 11:10
Awatar
jestem zawsze
29-07-2011 17:56

Jak już wspominałem proponuje w wykazie kanałów Cyfrowego Polsatu dodać także listę radiową która by uzupełniała listę telewizyjną.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-07-2011 17:58

To podeślij taką listę, to opublikuję.
Awatar
jestem zawsze
29-07-2011 18:20

Lista już została wysłana - ty ewentualnie dopiszesz tematyki icon_smile
Awatar
przyjaciel strony
30-09-2011 18:49

Proponowałbym zrobic ranking quizu czyli ko ile miał procent i poprawnych odpowiedzi.
No i może połaczyc Satbloga i magazyn ze stroną główną żeby nie trzeba było specjalnie się logowac.
Awatar
bardzo ważna osoba
02-10-2011 21:12

Proponuję zablokować możliwość zmiany nicka, o ewentualne zmiany trzeba by było zapytać MNa, dodając konkretne powody zmiany.
bardzo ważna osoba
02-10-2011 21:18

arci691 napisał(a):

Proponowałbym zrobic ranking quizu czyli ko ile miał procent i poprawnych odpowiedzi.
No i może połaczyc Satbloga i magazyn ze stroną główną żeby nie trzeba było specjalnie się logowac.

O! Wspólne konto danego użytkownika dla satbloga, magazynu i głównego serwisu to byłoby coś ciekawego i użytecznego icon_smile.
Udostępnij ten temat