Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-07-2010 19:34

A jak Wam się podoba mój pomysł?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-07-2010 19:35

W sumie ten temat dotyczy serwisu, dla forum dział jest odrębny, ale już odpowiem. Posty zostały usunięte, bo brak było źródła, po drugie były skopiowane z Wikipedii, a po trzecie, było to normalne nabijanie postów.

cp napisał/a:
Popieram ten pomysł icon_smile Mam pewien pomysł, tylko nie wiem czy byłby dobry. Natomiast mam na myśli, to że nad sb mogło by być okienko o nazwie: "Aktualne okienka w kodowaniu"- w nim znajdowały by się okienka w kodowaniu jak oczywiście będą takie (oczywiście chodzi tylko okienka w CP) np. jak miesiąc temu Polsat Play był odkodowany (dostępny dla wszystkich abonentów CP).


Pomysł do przemyślenia icon_wink. Jak pojawią się takie okienka, to będziemy testować takie rozwiązanie. Dzięki.
Edytowane przez MN dnia 27-07-2010 19:43
Awatar
ważna osoba
27-07-2010 19:42

@redakcja A jak będzie z automatycznym odświeżaniem Shoutboxa ?? Da się zrobić ??
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-07-2010 19:47

@redakcja, ale z czasem zobaczymy, może niebawem odkodują PN albo PS to będzie redakcja miała okazje to przetestować icon_smile
Edytowane przez PC dnia 27-07-2010 19:47
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-07-2010 19:47

DjTomy napisał/a:
@redakcja A jak będzie z automatycznym odświeżaniem Shoutboxa ?? Da się zrobić ??


Pomyślimy nad tym rozwiązaniem. Dzięki za propozycję.
Edytowane przez MN dnia 27-07-2010 19:48
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-07-2010 19:49

Te oficjalne okienka również można by było uwzględniać.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-07-2010 19:04

W związku z tym, że na forum mamy mnóstwo ankiet i można tam zakładać kolejne, jeśli ktoś ma ochotę, postanowiłem, że przez jakiś czas ankiet nie będzie w serwisie, aby nie zamęczyć wszystkich wszechobecnymi sondami. W zamian pojawiło się okienko z notowaniami Cyfrowego Polsatu na GPW.
Awatar
ważna osoba
01-08-2010 21:17

W emotkach przydałoby się logo Polsat HD
www.djtomy.pl/djtomy/polsat_hd.jpg
Edytowane przez DjTomy dnia 01-08-2010 21:18
Udostępnij ten temat