Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-04-2017 01:05

MK, nie planujemy dodawać zakładki 'wazne' do prywatnych wiadomości z prostego powodu - taka funkcja była by nadużywana
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
09-04-2017 19:52

piterFan napisał(a):

MK napisał(a):

Proponuje wydzielenie na forum polsatowskich logo od emotek na podobnym pomyśle jak na shoutboxie.


Mówisz i masz! Trochę to zajęło, ale już jest dostępny wszędzie podział emotek, tak jak w shouboxie, dodatkowo zmieniłem wygląd tych paneli z emotkami icon_green


Dałoby się podobnie uczynić w panelu tworzenia prywatnych wiadomości (PW)? icon_wink
Awatar
jestem zawsze
09-04-2017 20:54

piterFan napisał(a):

MK, nie planujemy dodawać zakładki 'wazne' do prywatnych wiadomości z prostego powodu - taka funkcja była by nadużywana

Szkoda bo chciałbym mieć miejsce gdzie mogę oddzielić ważne wiadomości od reszty która to potem pójdzie do kasacji.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-04-2017 21:19

MK napisał(a):

piterFan napisał(a):

MK, nie planujemy dodawać zakładki 'wazne' do prywatnych wiadomości z prostego powodu - taka funkcja była by nadużywana

Szkoda bo chciałbym mieć miejsce gdzie mogę oddzielić ważne wiadomości od reszty która to potem pójdzie do kasacji.


Masz od tego archiwum w wiadomościach
Awatar
piszę coraz więcej
29-04-2017 14:57

Można gdzieś wyświetlić posty, które pojawiły się od mojej ostatniej wizyty?
Awatar
jestem zawsze
07-05-2017 13:23

Proponuje powrót na forum możliwości wysłania newsów dzięki opcji "Dodaj news" która to była obecna w poprzedniej wersji strony.
Awatar
jestem zawsze
10-05-2017 14:47

Macie jakiś problem z shotobuxem bo nie mogę cofnąć np. na 2 stronę i też nie mogę nic napisać na shotobuksie bo jak coś napiszę to pojawia mi się błąd 404?
Awatar
ekipa moderatorska
10-05-2017 18:55

Potwierdzam też mam taki problem jak kolega wyżej icon_smile
Udostępnij ten temat