Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.infoZgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian w serwisie tvpolsat.info

Awatar
piszę coraz więcej
21-07-2017 12:42

U mnie też.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-07-2017 20:08

Trochę zmian weszło ostatnio na tvpolsat.info, dlatego jestem zobowiązany je tutaj przedstawić:

// FORUM

Forum zyskało poprawki dot. wyglądu:
- od teraz forum jest całe w odcieniach szarości (wcześniej panele odpowiedzi były pomarańczowe)
- wszystkie formularze na forum zostały ujednolicone, dostały nowy wygląd bbcode'ów, na wzór tych jakie mamy w naszym panelu administratora icon_green
+ w niedalekiej przyszłości ujednolice wszystkie podstrony forum (drobne zmiany niewidoczne praktycznie goły okiem)

// WIADOMOŚCI

- Wiadomości również zyskały nowe formularze oraz nowe bbcode'y
- Archiwum wiadomości od teraz nazywa sie "Zapisane"

// LISTA KANAŁÓW
https://www.tvpol...ad_kanalow <-- to tutaj icon_smile

- lista kanałów dostała nowe dodatki: linki do stron i programów danych stacji, owe linki będą dodawane stopniowo
- dla osób, które narzekały na wygląd "listy kanałów" udostępniliśmy wersje uproszczoną, pozbawioną wszelkich grafik i innych wodotrysków icon_smile . Link do uproszczonej wersji jest oczywiście na podstronie z układem kanałów

// LOGOWANIE PRZEZ FACEBOOKA
- niestety na czas nieokreślony musieliśmy wyłączyć możliwość logowania się przez facebooka. Jak tylko uda mi się zlokalizować błędy i je wyeliminować, logowanie zostanie przywrócone.

// SHOUTBOX
- dochodzą mnie głosy o problemach z shoutboxem, dlatego informuję, że częstą przyczyną "zamrożenia" shoutboxa jest konflikt z przeglądarką. Shoutbox ma ustawione automatyczne odświeżanie co jakiś czas i wasza bezczynnośc na stronie, lub przebywanie na innej karcie przeglądarki może spowodować takie sytuacje.

Pamiętajmy, że to jest tylko PHP-Fusion icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-09-2017 23:37

Kolejne zmiany w ostatnich dniach pojawiły się na naszej stronie:

// PRZYJAZNE LINKI

Przyjazne linki są dostępne w nowych newsach, artykułach, kategoriach newsów, encyklopedii - jeżeli znalazłeś gdzieś niedziałający link, napisz do mnie na pw. icon_green

// NOWY WYGLĄD PROFILI
Od dzisiaj na naszej stronie wasze profile wyglądają zupełnie inaczej, dodałem parę linków do social mediów i możliwość dodania tła profilowego (a'la facebook).
-> tak to wygląda https://www.tvpol...ookup=2229

Tło można dodać w edycji profilu

// RAPORTY

Raporty to zgrupowane newsy dotyczące danego zagadnienia, dostępne są na stronie głównej, nad newsami bądź w nawigacji.

W razie znalezienia jakiegokolwiek błędu, pisz do mnie na pw icon_green
Awatar
stały bywalec
23-01-2018 19:55

Co to za baner na górze strony 1/02/2018?
Awatar
redaktor tvpolsat.info
23-01-2018 20:18

1.02.2018 r. nastąpi koniec świata icon_lol
piszę coraz więcej
23-01-2018 20:26

A czy to będzie realny koniec świata, czy fikcyjny?
No i o co chodzi?
Awatar
stały bywalec
23-01-2018 20:45

A tym razem co się stanie potop , a może kometa uderzy w Ziemię?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-01-2018 21:12

Chodzi o zmiany i nowości. Tyle na razie możemy powiedzieć.
Udostępnij ten temat