Administratorzy i moderatorzyAdministratorzy i moderatorzyAdministratorzy i moderatorzyAdministratorzy i moderatorzy

Administratorzy i moderatorzy

Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-04-2015 13:45

Informuję, że piterFan został administratorem technicznym. To ułatwi mu pracę, m.in. nad wersją mobilną i innymi sprawami. Witamy na pokładzie icon_smile.
Awatar
ekipa moderatorska
14-04-2015 14:31

Gratuluję serdecznie @piterfan icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
14-04-2015 15:31

MN napisał(a):

Informuję, że piterFan został administratorem technicznym. To ułatwi mu pracę, m.in. nad wersją mobilną i innymi sprawami. Witamy na pokładzie icon_smile.

No i super! Niewątpliwie przyda nam się dodatkowy Admin, który ma sporą wiedzę techniczną icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-12-2015 20:42

Z tego co zauważyłem jako Administratora nie ma mihaelpl .
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
01-12-2015 20:56

Już od dawna, dawna icon_wink

Trochę późno, to zauważyłeś icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-12-2015 14:31

Przedstawiam wyniki naboru na administratora. Został nim Krzysiek_46, który formalnie obowiązki obejmie 1 stycznia, choć już teraz ma rangę administratora. Szczegóły dotyczące nowego składu redakcji i dokładnych obowiązków członków redakcji przedstawię, gdy wybierzemy nowego moderatora, na którego nabór nadal trwa. Szczegóły w odpowiednim wątku.

Warto dodać, że dla Krzysiek_46 to powrót na stanowisko administratora. Gratuluję.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
20-12-2015 14:42

Gratulacje dla Krzyśka_46! Właśnie dzisiaj rano zauważyłem napis ADMIN przy Krzyśku_46 i trochę mnie to zastanawiało , czy czasem wcześniej nie było tego napisu przy jego nicku ...
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
20-12-2015 18:36

Krzysiek_46, Gratulacje i powodzenia icon_smile
Udostępnij ten temat