Administratorzy i moderatorzyAdministratorzy i moderatorzyAdministratorzy i moderatorzyAdministratorzy i moderatorzy

Administratorzy i moderatorzy

Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-01-2016 19:38

Chciałem jeszcze dla formalności dodać, że szefem serwisu pozostaję ja icon_wink, ale pojawiły się dwa nowe stanowiska w randze administratora.

Szefem działu news jest PC.

Szefem działu dyskusje (forum i shoutbox) jest Jacek.

Szczegółowy skład redakcji w zakładce O nas w górnej nawigacji.
Awatar
jestem zawsze
01-01-2016 19:41

Przy okazji skoro wszystkie karty są już rozdane chciałbym zrobić mały "coming out'cik" i ujawnić że startowałem w konkursach na administratora i moderatora no i cóż...poległem w całej rozciągłości icon_cry
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-01-2016 19:41

Potwierdzam icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
01-01-2016 20:07

MK napisał(a):

Przy okazji skoro wszystkie karty są już rozdane chciałbym zrobić mały "coming out'cik" i ujawnić że startowałem w konkursach na administratora i moderatora no i cóż...poległem w całej rozciągłości icon_cry

Hahahahaha! Bardzo dobry żart z twojej strony z tym zgłoszeniem swojej kandydatury icon_lol icon_lol icon_lol
Awatar
ekipa moderatorska
01-01-2016 20:32

@ AG każdy miał prawo się zgłosić. icon_smile
bardzo ważna osoba
01-01-2016 20:32

@AG mógł zgłosić się każdy ja też się zastanawiałem ale jednak doszedłem do wniosku że nie miałbym czasu na tak długie spędzanie czasu w serwisie ja gratuluje wybrańcom niech się sprawdzą w swych obowiązkach icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
01-01-2016 21:51

Nom, każdy miał prawo ale @MK od początku stał na straconej pozycji (BAN i inne przewinienia), dlatego mnie tym rozwalił icon_lol
Awatar
jestem zawsze
02-01-2016 00:31

Ja startując miałem nadzieje że dzięki pracy tutaj się w pewnym sensie oczyszcze z tych przewinień ale cóż... nie jest mi to dane. Dalej te brudy z przeszłości będą za mną chodzić icon_cry
Udostępnij ten temat