Administratorzy i moderatorzyAdministratorzy i moderatorzyAdministratorzy i moderatorzyAdministratorzy i moderatorzy

Administratorzy i moderatorzy

Awatar
bardzo ważna osoba
02-01-2016 03:09

Ojej. Jak mi przykro! Myślisz, że podejście na litość to jest sposób? Słabe.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-02-2016 19:28

Po miesięcznym okresie testowym zdecydowaliśmy, że doniu będzie MiniModem z uprawnieniami w Hyde Parku, Ankietach, Zestawieniach, Archiwum i Śmietniku. Takie same uprawnienia ma też teraz AG.

A w przyszłości może uprawnienia będą rozszerzane. Zależy od zaangażowania.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-02-2016 21:45

Super! Przynajmniej będę miał jak sprawdzić czy nadaję się na Moda icon_smile
Tylko przydałoby się jeszcze poprawić rangę (a dokładnie to nazwe) icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
04-02-2016 22:31

Ooo....
Gratuluję panom icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
04-02-2016 22:55

A co się dzieje z KM?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-02-2016 23:00

Nic, był tu dzisiaj icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-02-2016 23:25

Właśnie widać, że nic.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-02-2016 00:13

Drodzy!
Na wstępie dodam tylko, że pytanie o mnie, które zadał Emil nie było wcale motorem napędowym do napisania poniższych słów. Wierzcie mi, że robiłem już dwa razy przymiarki do napisania.

Owszem, przestałem się udzielać nagle i bez słowa. Gdyby to dotyczyło kogoś innego, to pewnie byłbym zły ta taką postawę. Stąd też, należy się Wam wyjaśnienie.

Moja nieobecność (mam cichą nadzieję, że nie potrwa ona jeszcze długo, bo nad tym ciężko pracuję) wynika z wielu czynników: z choroby, wyjazdów za granicę czy wreszcie z nadmiaru obowiązków i spraw do załatwienia (wciąż piętrzące się po dość trudnym i burzliwym 2015 roku), które muszą zostać załatwione. Nie będzie to na pewno usprawiedliwieniem, ale dodam, że nie tylko Was zaniedbałem.

Jakkolwiek trywialnie to zabrzmi, to naprawdę wciąż czuję się częścią naszej wielkiej Społeczności. I jedyne co mi pozostaje na chwilę obecną to prosić Was o trzymanie kciuków za mnie i za mój rychły powrót do działania, tworzenia i po prostu bycia tu z Wami. Kilka minut temu skończył się Dzień Przyjaciela i z tej okazji też życzę Wam wszystkiego dobrego i przepraszam za nieobecność.

Poproszę też dodatkowo o trzymanie za mnie kciuków jutro i w poniedziałek, gdyż mam przed sobą bardzo trudne egzaminy! : )
Udostępnij ten temat