Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian na forum.tvpolsat.info

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-02-2016 19:40

U mnie też tak jest - klikam na nicka i wraca mnie do strony głównej. Wygląda na to, że powszechny problem. frown
Awatar
bardzo ważna osoba
09-03-2016 03:00

[justify]Zgłaszałem jakiś czas temu brak wyśrodkowywania tekstu. A teraz chcę zgłosić, że nie działa jak powinien. W tym poście zaznaczyłem, aby obrazki były wyśrodkowane, a one w ogóle nie są. Jedynie lekko "kopnięte" w prawą stronę.

Druga sprawa jest taka, że powinien być jakiś hiperlink na stronach i podstronach 1pforum przenoszący do ostatniego postu, np. w napisie "Ostatni post" czy w dacie i godzinie lub nawet klikając nazwę użytkownika. Tak, trzeba klikać numer strony tematu lub jego nazwę i ręcznie sobie przewijać do ostatniego wpisu. Skoro na stronie głównej jest to możliwe, to dlaczego nie na stronach samego forum.[/justify]
Awatar
bardzo ważna osoba
09-03-2016 10:44

Zapytam to pytanie po raz 3683, bo do tej pory nikt mi nie udzielił odpowiedzi icon_confused

Czy nie można przenieść gdzieś bliżej panelu z urodzinami? Przez to że jest on na forum często zdarza się, że czyjeś urodziny są przegapiane icon_confused
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-03-2016 11:06

Albo żeby panel z urodzinami był widoczny także na stronie głównej 1npinfo , a nie tylko po wejściu na 1pforum icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
09-03-2016 11:56

No właśnie o to mi chodzi icon_confused
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-03-2016 16:57

Panel z urodzinami pojawił się także na głównej stronie icon_green
Awatar
rozkręcam się
09-03-2016 17:24

piterFan napisał(a):

Panel z urodzinami pojawił się także na głównej stronie icon_green

jupi icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
09-03-2016 17:25

Dużo lepiej teraz z tym panelem na stronie głównej icon_green
Udostępnij ten temat