Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian na forum.tvpolsat.info

Awatar
bardzo ważna osoba
19-03-2016 05:19

Zauważyłem ze w zakładce spoty Polsatu jest 3 razy wiosna 2011.

Dodatkowo co myślicie o tym aby nazwę "kanały polsatu" "ulubiony kanal" zastąpić "stacje Polsatu , ulubiona stacja" ??
Awatar
bardzo ważna osoba
16-09-2016 00:10

Chciałem sobie w poście wkleić dwa obrazki zmniejszone do rozmiarów logotypów w tutejszych emotikonach, tak aby to lepiej wyglądało i zamiast się rozpisywać i nazywać to. Wkleiłem, dałem podgląda, a zamiast umieszczenia tego normalnie w tekście, to rozwaliło post. Obrazek pod wcześniejszym tekstem, później enter i dalszy tekst. Drugi obrazek i także pod i dalej pod nim reszta. Kiedyś tak nie było.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
25-09-2016 09:37

Taki mały błąd chyba wykrylem, otóż w SB przy kliknięciu w Edytuj przekierowuje mnie na główną stronę serwisu, ktoś jeszcze tak ma ? icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
25-09-2016 09:46

Czasami mi się tak zdarza, ale nie zawsze icon_wink
Awatar
ważna osoba
25-09-2016 11:36

Pierwsze wejście dzisiaj i... zaskoczenie, ale pozytywne zaskoczenie! Od razu przyznaję, że zupełnie się nie spodziewałem takiej zmiany, i to mimo tego, że dzień wcześniej widziałem małą zapowiedź na Facebook'u. Bym o tym nie pomyślał... poważny, stateczny serwis, a tu proszę! icon_smile Nowa odsłona bardzo mi się podoba, przez nowy układ, duże miniatury, dynamiczną nawigację i pełną responsywność jest teraz bardziej postępowa (doceniam zachowanie stonowanej palety kolorów). Nowe logo jest nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim przemyślane (dla mnie dobre logo to już połowa sukcesu). Choć poprzedniej odsłonie nie miałem nic do zarzucenia, fajnie , że serwis i pod względem szaty graficznej i technicznych rozwiązań zmienia się, rozrasta. Z mniejszych rzeczy: mam wrażenie, że Shoutbox teraz działa płynniej (przynajmniej u mnie), a że jest czytelniejszy to już na pewno icon_smile Przesunięcie do części z forum oceniam za dobry krok. Ze wszystkich zmian najbardziej cieszy mnie jednak płynność działania (i funkcjonalność) na mniejszych ekranach.

To co bym zmienił to wielkość czcionki sekcji "Opinie" i "Wywiady" (fragmenty wypowiedzi w "chmurkach" ), a także w postach na forum. Przez ostatnich 10 lat istnienia serwisu, część czytelników zdążyła się zestarzeć, przez co u poniektórych ze wzrokiem już gorzej... to jest na przykład u mnie (eh, doczekałem tego, że przychodzi mi na takie rzeczy się uskarżać...). Brakuje mi ponadto szybkiego przejścia do konkretnej kategorii newsów np. "Wydarzenia", czasem lubiłem cofnąć się o lata wstecz w ramach wybranej kategorii. Możliwe że gdzieś taka możliwość wciąż jest, ale jeszcze jej nie dopatrzyłem. Poza kategoriami są też tagi, ale te jakoś od początku mnie nie przekonują, nie widzę tam wszystkiego od pierwszego newsa do ostatniego na dany temat icon_smile

Gratuluję zespołowi tvpolsat.info, na czele z MN, udanego projektu, ale też odwagi do większych zmian!
Awatar
bardzo ważna osoba
25-09-2016 11:44

filczyk napisał(a):
To co bym zmienił to wielkość czcionki sekcji "Opinie" i "Wywiady" (fragmenty wypowiedzi w "chmurkach" ), a także w postach na forum. Przez ostatnich 10 lat istnienia serwisu, część czytelników zdążyła się zestarzeć, przez co u poniektórych ze wzrokiem już gorzej... to jest na przykład u mnie (eh, doczekałem tego, że przychodzi mi na takie rzeczy się uskarżać...). Brakuje mi ponadto szybkiego przejścia do konkretnej kategorii newsów np. "Wydarzenia", czasem lubiłem cofnąć się o lata wstecz w ramach wybranej kategorii. Możliwe że gdzieś taka możliwość wciąż jest, ale jeszcze jej nie dopatrzyłem. Poza kategoriami są też tagi, ale te jakoś od początku mnie nie przekonują, nie widzę tam wszystkiego od pierwszego newsa do ostatniego na dany temat icon_smile

Zacznę od podziękowań. W imieniu swoim, MN, PT i piterFana bardzo dziękujemy! Absolutnie dziękujemy, że wyłapałeś tak wiele celowych z naszej strony zmian icon_smile To super, że Twoja opinia jest tak merytoryczna! icon_smile

Co do czcionki - zobaczymy co da się zrobić. Celowo jest mniejsza, by ładnie zmieścić wszystko w panelach. Tu pokombinujemy.

Co do kategorii newsów - pracujemy nad rozwiązaniem po stokroć lepszym. Niestety nie udało nam się tego wprowadzić jeszcze, bo nad tą rzeczą jest dużo pracy. Ale przewiduję, że do dwóch tygodni ta zmiana będzie wprowadzona icon_wink

Miłego dnia!
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
25-09-2016 12:11

Wchodzę dzisiaj na tvpolsat.info...i mam wrażenie że pomyliłem linki i wszedłem na polsatnews.pl mrgreen Strona wygląda bardzo nowocześnie, jest znaczny postęp względem lat poprzednich, kiedy to były dokonywane tylko zmiany kosmetyczne. Shoutbox przeniesiony z głównej na forum - początkowo się zdziwiłem, jak na glównej go nie widziałem, ale znalazłem go na forum, raczej go przeniesiono ze względów dyskusyjnych na forum, tak aby wszystko było w jednym miejscu icon_smile To wczytywanie więcej jak najbardziej na + - strona nie rozjeżdża się w dół, a wszystko zostaje w jednym okienku SB i elastycznie można się poruszać. No i omediach.info tylko w bocznym panelu, nie na górze (zapraszam w imieniu redakcji do odwiedzin tak na marginesie mrgreen )

Pomarańczu nie ma, ale jest szary, biały i żółty, Za pomarańczem zostanie tęsknota, ale pewnie oczy szybko się przyzwyczają do tych trzech kolorów icon_wink

Mam jednak takie zastrzeżenie odnośnie forum - nie ma podanych stron i jak się kliknie w odnośnik wątku, to nie da się bezpośrednio przenieść do ostatniego postu, tylko trzeba wejść do pierwszego i potem dopiero zmienić stronę. Dałoby się to naprawić?

Mimo tego, zmiany na wielki + icon_smile Dobra robota, gratualcje icon_smile Oby ten design wytrwał 10 lat, a nawet i dłużej icon_wink

PS: Myślałem, że to logo będzie gorzej wyglądać, ale jest OK icon_wink
Edytowane przez RS dnia 25-09-2016 12:13
bardzo ważna osoba
25-09-2016 12:12

Strona na urządzeniach mobilnych działa znacznie lepiej niż poprzednia. Świetne logo. Gratulacje dla osób które poświęciły pewnie sporo czasu, żeby ogarnąć te zmiany. Poza tym dobrze widoczne tagi z newsami na plus, wielkość czcionki na minus ( jednak zapewne szybko się przyzwyczaję).
Udostępnij ten temat