Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian na forum.tvpolsat.info

Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-08-2011 17:19

Niestety, ale przez jedną osobę tracą wszyscy. Jednakże zawsze można zgłosić to mnie lub adminom/moderatorom i na pewno poprawią post icon_smile.
Awatar
stały bywalec
16-08-2011 17:32

Przez jednego tracą wszyscy.To mi się źle kojarzy np. z wojskiem.To samo mam teraz w pracy,nawet daleko nie będę szukał w pamięci,bo dzisiaj miałem taką sytuację.To jednak było duże ułatwienie.Szkoda.
Awatar
jestem zawsze
17-08-2011 11:33

Ja jestem przeciwko wprowadzeniu takiego utrudnienia - nie lepiej poprostu taką osobę nagrodzić banem przy okazji nie robiąc utrudnienia innym użytkownikom ?
bardzo ważna osoba
17-08-2011 11:59

Można byłoby tak zrobić, ale Administratorzy widocznie wolą się ubezpieczyć przed kolejnymi sytuacjami takiego typu, a nigdy nie można być pewnym, że taka sprawa się nie wydarzy. Przecież nic nie wskazywało na to, że Matthias zrobi coś takiego, a jednak zrobił icon_wink.
Awatar
jestem zawsze
17-08-2011 12:01

Czyli inaczej mówiąc stosujemy się do zasady muszkieterskiej czyli jeden za wszystkich - wszyscy za jednego icon_cry
Awatar
stały bywalec
17-08-2011 17:07

Z regulaminu forum- nie wolno''pisać postów pod sobą; używamy opcji "Edytuj", ewentualnie, jeżeli minęła doba i nikt nie opowiedział, a jest to ważna wiadomość, można napisać posta''Czyli teraz skoro nie ma opcji edytuj można pisać post pod postemicon_question.Oczywiście w ramach uzupełnienia wcześniejszego wpisu.Moim zdaniem ten punkt regulaminu stracił rację bytu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-08-2011 17:23

Tak, admini będą w tej sprawie wyrozumiali icon_smile. Wystarczy pod drugim postem napisać, żeby któryś admin połączył te posty w jeden i już. Nie będzie żadnych konsekwencji, a punkt w regulaminie zostanie lekko zmieniony icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
17-08-2011 17:33

Poza tym, piszę tu do Polanda, trzeba myśleć co się pisze, to wtedy nie trzeba będzie edytować - wczoraj już o tym rozmawialiśmy.
Udostępnij ten temat