Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian na forum.tvpolsat.info

Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
14-01-2012 00:10

Tak. Wyświetlają się w ilości postów napisanych na forumicon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
14-01-2012 00:25

@Viking Ustawię opcję, żeby te posty nie były wliczane do profilu, bo jest taka możliwość icon_smile.

Edit: Jednak będziemy po prostu co jakiś czas czyścić Śmietnik, pierwsze czyszczenie za nami icon_wink.
jestem zawsze
14-01-2012 00:27

To już jakiś postęp. icon_wink Dziękuję za szybką reakcję na moją propozycję. icon_smile
Awatar
stały bywalec
05-02-2012 20:07

Nie bardzo rozumiem, dlaczego nie można dodawać postów w temacie Podziel się ciekawym linkiem.To, że ktoś wrzucał bez przerwy linki mnie nie przekonuje.Czy ten user otrzymał jakąś karę ?.Co, to resztę obchodzi ?.Jakaś zbiorowa odpowiedzialność ?.Ja już to przerabiałem, w wojsku i nie chcę do tego wracać.Rozumiem, że ten temat będzie skasowany.Szkoda.
bardzo ważna osoba
05-02-2012 20:10

Tutaj się zgadzam z Panem poprzednikiem, jeśli juz, to proponuję zmiany w regulaminie co do tego wątku, i nowe punkty o wymaganym komentarzu i ograniczonej ilości postów na dany okres, czy coś w tym stylu.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-02-2012 20:13

Może go przywrócę na okres próbny icon_wink.

MC, w regulaminie jest zapis o konieczności dodania własnego komentarza do linka, jest też zakaz pisania postu pod postem, jeśli nie minęła doba.
bardzo ważna osoba
05-02-2012 20:15

To się popisałem. Wstyd, sam się z siebie śmieje. icon_green
No więc przepraszam za taką propozycję, widocznie muszę uważniej studiować zmiany w regulaminie. icon_wink
Awatar
stały bywalec
05-02-2012 20:15

A dlaczego na okres próbny ?.Jak ktoś nie zna regulaminu, to...Dlaczego reszta ma mieć jakieś utrudnienia ?.
Udostępnij ten temat