Zgłaszanie błędów, awarii, propozycje zmian na forum.tvpolsat.info

Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-02-2012 20:17

@MC Nie ma sprawy icon_wink. W przypadku tamtego wątku chodziło o to, że pewna osoba potraktowała sobie ten wątek jako coś w rodzaju shoutboxa, czyli wrzucam, co chcę, nie używam opcji edytuj. Otworzyłem już go, zobaczymy, co będzie icon_wink.

@maka To, że ten wątek jest, to tylko dobra wola adminów, bo tak naprawdę można by go uznać za wielki zbór spamu i tyle icon_wink.
Awatar
bywam tu czasem
07-02-2012 18:43

Dobra już mnie tak nie dyskryminujcie icon_wink.Może i zrobiłem śmietnik,ale ja sam tego nie pamiętam ,bo trochę wypiłem tamtego dnia icon_green .
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-03-2012 18:55

Małe zmiany na forum icon_smile. Pojawił się dział TV MOBILNA, moderowany przez PC i Vikinga, a moderatorami działu Hyde Park zostali cris2012, Misiaczek, rafpolsat i SeBuS, czyli dodałem im jeden dział icon_smile.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
19-03-2012 18:56

Dziękuję icon_smile Nareszcie ten dzialik do moderacji, czas popatrzeć co do wyrzucenia. icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
19-03-2012 18:58

Hahaha, fajna nazwa dla rangi. icon_green
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-05-2012 19:10

Małe zmiany na forum. Działy Internet i Telefon Cyfrowego Polsatu zostały połączone, z kolei dział TV Mobilna został przesunięty o jedno oczko wyżej, nad Internet i Telefon.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
23-05-2012 19:17

Ok icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-05-2012 19:59

Jeszcze jedna mała zmiana icon_smile. Typowania i zabawy od dzisiaj moderatorzy mogą zakładać bez wcześniejszego konsultowania się z administratorami, tzn. nie muszą już prosić o zgodę. Inni użytkownicy nadal muszą najpierw o taką zgodę poprosić, ale mogą zapytać nie tylko administratora, ale też moderatora, który zdecyduje (zaktualizowałem informację w opisie działu forum).
Udostępnij ten temat