Sylwestrowa Moc Przebojów

jestem zawsze
12-12-2018 18:27

Takie scenariusze to chyba są zbyt niedorzeczne nawet na Super Bowl. icon_green

Po line-upach jakie przedstawiły TVP2 i TVN wygranie tegorocznej sylwestrowej batalii o widza przez Polsat we wszystkich trzech grupach wiekowych jest w zasadzie pewne, i dobrze. Mijający rok nie przysporzył stacji wielu powodów do radości, a w przyszłym - i to nawet na tle konkurencji - nie zanosi się by było pod tym względem specjalnie lepiej. Niech chociaż stacja się cieszy przez te dwa magiczne dni. icon_smile
Awatar
ważna osoba
18-12-2018 17:37

"Chyba po raz pierwszy w Polsce Sylwester odbywał się będzie w przestrzeni stadionowej. W zeszłym roku taką zabawę pokazywaną przez Polsat oglądało ponad 2,5 mln ludzi. My chcemy w tym roku pobić ten rekord i pokazać, że organizując wspaniałe wydarzenia, nie trzeba zerkać jedynie w kierunku Stadionu Narodowego. Nasz Stadion Śląski niczym nie odstaje od obiektu w Warszawie" - zapewniła Izabela Domogała, członek Zarządu Województwa Śląskiego..

Budowanie ważącej blisko 300 ton sceny na Stadionie Śląskim zaczęło się już 5 grudnia. Konstrukcja zniknie z Kotła Czarownic 6 stycznia.

https://www.slask...r-w-polsce

Na stronie województwa śląskiego zakulisowe zdjęcia z budowy sceny i konferencji prasowej.

https://twitter.com/PrasoweSlaskie/status/1075059986571673600
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
18-12-2018 18:15

Nareszcie jakaś odmiana. Przynajmniej jeśli chodzi o scenografię. Naprawdę nieźle to już wygląda!
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-12-2018 23:35

Co prawda nigdzie to nie było podawane, ale z Instastory Oli Szwed wynika, że ona również będzie w Chorzowie.
Awatar
ekipa moderatorska
20-12-2018 09:40

To Polsat więc prowadzących będzie mnóstwo.
jestem zawsze
27-12-2018 13:07

Tak patrząc na to, co dzieje się u konkurencji, to Polsat spokojnie powinien wygrać najbliższą sylwestrową batalię o widza. Mam wrażenie, że TVP oszczędza na przyszłorocznych nowościach i JESC 2019, a TVN za rok może nie pokazać imprezy sylwestrowej na żywo (tegoroczna impreza jest ostatnią w umowie z Warszawą).
Awatar
ekipa moderatorska
27-12-2018 14:26

Ja się spodziewam wyrównane pojedynku Polsatu z TVP2. Kwestia reklam na Polsacie nie pomoże, ale będą się ratować łączeniem widowni z kilku kanałów itd.
Awatar
ważna osoba
27-12-2018 14:46

Kwestia promocji też nie. Nie wiem co się dzieje z 1pol. Bardzo słabe spoty na tle konkurencji.
Udostępnij ten temat