Sylwestrowa Moc Przebojów

Awatar
bardzo ważna osoba
01-01-2014 20:09

Moim zdaniem TVN przyszly rok odpusci
@MN a szkoda bo Krawczyk spiewać potrafi
Awatar
przyjaciel strony
01-01-2014 20:11

Oglądalność Polsatu poraziła mnie bardziej, niż paralizator, oczywiście, że oglądałem i oczywiście, że bardzo się cieszę z wyników icon_wink.
rozkręcam się
01-01-2014 20:46

A mi się bardzo podobał sylwester TVN i cieszę się że włączył się do walki , bo był najciekawszy , może bardziej taki festivalowy i za bardzo zachodni coś w tylu amerykańskim ,a to w polsce nie za bardzo się przyjmuje. TVN mógłby organizować jakiś własny festival coś typu top trendy , bo to byłby strzał w dziesiątke .W sylwestra jednak ludzie wybierają bardziej muzyke disco i karnawałową , co pokazał polsat i dwójka , ale oni są już jednak doświadczeni i uczyli się na błędach. Ale w sylwestra nie powinniśmy się spierać gdzie było lepiej , bo jednak wszędzie się ludzie bawili i wszędzie było super , moi znajomi byli w krakowie i są zadowoleni i za rok znowu jadą , jak będzie , a mam nadzieje ,że będzie icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
01-01-2014 22:07

Od samego początku wiedziałem, że Polsat wygra z konkurencją icon_smile W pełni zasłużone I miejsce!!! Cieszę się również, że w Gdańsku można było usłyszeć 2 największe hity z Youtuba - "Bałkanicę" i "My Słowianie". Gratulacje również dla gazety Fakt, która przyczyniła się, że Donatan i Cleo wystąpili na tak dużej scenie icon_wink ...a Sylwester w TVN-ie...porażka!
jestem zawsze
02-01-2014 08:59

Napiszę szczerze! Sylwestra spędzałem z rodziną w domu i TVN czy Polsat nas nie ciekawił. Mieliśmy inną koncepcję na spędzenie muzycznie czasu w ten wieczór w naszym gronie.
Może Was to uderzy ale po to jest forum by się wypowiadać i pokazywać swoje opinie, więc to robię.
Chełpienie się wynikami oglądalności przez Was tutaj w Waszych wypowiedziach jest dla mnie prze komicznie śmieszne.
Podniecacie się jak by to bożek jakiś był ten polsat i ludzie tam pracujący. Ĺťrą chleb z naszych rąk (niestety) bo bidoki skąd by mieli te pieniążki jak nie abonenci mizeroty jaką jest ta telewizja. Wrzućcie na luz i popatrzcie ile jest piękna w koło Was którym można się zaszczycić i zainteresować niż telewizją.
To że telewizja psuje ludziom głowy to wiadomo od dawna, a Wy poddajecie się istnej głupocie i ich wyniki tutaj właśnie widać.


- Cóż, może moja opinia na ten temat kogoś uderzy czy nawet sobie źle o mnie pomyśli ale przecież nie każdy będzie takim słodziakiem by non stop wypisywać superlatywy w stronę czegoś z czego człowiek nie ma korzyści.
Awatar
bardzo ważna osoba
02-01-2014 10:16

@MJ oto Twój wpis z 13 grudnia:

Ja i tak przełączam się na TVP2. Cóż w Polsacie nie jest klapą? Chyba tylko 1mbtmtm


Wniosek:
Nie potrafisz sie pogodzić z tym że Polsat zmiótł konkyrencję w tym i TVP2
jestem zawsze
02-01-2014 10:22

Jarek napisał(a):


Wniosek:
Nie potrafisz sie pogodzić z tym że Polsat zmiótł konkyrencję w tym i TVP2


Telewizja u mnie była na out.
Wybrałem przyjaciół z Jedynki. Czyli !

https://www.faceb...mp;theater
bywam tu czasem
23-09-2014 17:09

Jak donosi Press.pl Telewizja Polsat Sylwestrową Moc Przebojów zorganizuje tak jak w ubiegłym roku w Gdyni.

http://www.press....-Wroclawiu
Udostępnij ten temat