Oferta programowa Telewizji PolsatOferta programowa Telewizji PolsatOferta programowa Telewizji PolsatOferta programowa Telewizji Polsat

Oferta programowa Telewizji Polsat

Awatar
redaktor tvpolsat.info
11-07-2010 15:10

Co Wam się podoba a co nie, jakie produkcje chcielibyście aby wróciły lub premierowo ukazały się w Polsacie ?

Zapraszamy do dyskusji na temat oferty programowej Telewizji Polsat. icon_smile
Awatar
jestem zawsze
22-07-2010 15:02

Mi się w Polsacie podoba wszystko poza częścią ramówki w paśmie 8:00 - 14:00 w normalnym sezonie od poniedziałku do piątku. Według mnie można byłoby zrobić z tym jakiś porządek bo w sezonie wiosennym Polsat nudził powtórkami.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-07-2010 17:46

Spotkania polskich zespołów w el. LM oraz LE w stacjach sportowych Polsatu i Polsacie głównym!
http://tvsportowe...admore=675

[small]Edycja (redakcja): Jako, że mecze te będą też w Polsacie głównym, to ten post może tu zostać, ale następnym razem pisz takie rzeczy raczej w wątkach o kanałach sportowych.[/small]
Edytowane przez MN dnia 23-07-2010 18:06
Awatar
bardzo ważna osoba
23-07-2010 19:14

[justify]Jeśli chodzi o otwarty Polsat, wprowadziłbym w końcu jakiś porządny teleturniej, taki, w którym liczyłaby się tylko wiedza. Coś na styl "Wielkiej Gry". Poza tym, kontynuowałbym "Przeznaczenie" i ponowiłbym produkcję "Fali Zbrodni".[/justify]
Awatar
ekipa moderatorska
23-07-2010 20:18

Oferta Polsatu jeszcze nie jest taka zła trochę rozrywki ,sportu,filmów od czasu do czasu nowe seriale produkcji Grupy Polsat i tak trzymać icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
24-07-2010 12:10

[justify]Według press.pl (źródło: http://www.press....p?id=23298) "Światowe rekordy Guinnessa" Powrócą jesienią do ramówki Telewizji Polsat. Co sądzicie o tym? Jeśli chodzi o mnie, to cieszę się, ponieważ zawsze lubiłem ten program. Tylko, że tym razem, stacja powinna go emitować w 16:9.

Zresztą, po wynikach przedstawionych w newsie, widać, że program miał całkiem miłą oglądalność.[/justify]
Edytowane przez KM dnia 24-07-2010 12:10
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
24-07-2010 13:28

Wystartował nowy serial 1pol pt: "Kaszmirowa mafia".
Więcej: http://www.dvbnew...w_polsacie

Co do jesiennej ramówki podobno 1pol miał wprowadzić jakiś nowy program kabaretowy. Czy coś więcej wiadomo w tej sprawie ?

[justify]Edycja (opium): Do zadawania pytań dotyczących oferty programowej, powstał osobny temat. To tak na przyszłość.[/justify]

PC: Połączono dwa posty.
Awatar
jestem zawsze
24-07-2010 14:30

Wiadomo tylko to że ma on wskoczyć za "Tylko nas dwoje" czyli w Sobotę wieczorem. Co do tego co sam bym zrobił w Polsacie to wskrzesił bym "Jak oni śpiewają" gdyż obecnie Polsat nie ma pomysłu na sobotę o 20. Dodatkowo ograniczyło by się filmy wieczorem oraz korzystając z tego że Polsat ma tak dużo gwiazd utworzyło by się jakiś porządny program poranny a teleturniej interaktywny dało by się zaraz potem. Co do teleturnieju z wiedzą to fajnie by było jakby Polsat przeniósł Kłamczucha do Polsatu (podobnie serial Włatcy Móch oraz reality show Zamiana Ĺťon a także programy Gaileo oraz Muzyczne listy) który by razem z programem "Wstawaj gramy" utworzył pasmo muzyczne o poranku. Muzyczne listy miałby też emisje po południu w miejsce takich Bundych. A sam program byłby poprzedzony drugim programem interaktywnym. Dodatkowo fajnie by było jakby Polsat wykombinował swoje prawa na emisje serialu Zbuntowani. Fajnie by było jakby Polsat stworzył pasmo koncertowe jak TV4. Co do nowości to może teleturniej 1 vs 100 lub jakiś mocny serial na przykład poruszający tematykę homoseksualną która czasami i tak pojawia się w Polsacie.
Dodatkowo proponuje stałe pasmo sportowe i wskrzeszenie seriali "Mamuśki" oraz "I kto tu rządzi".
Udostępnij ten temat