Oferta programowa Telewizji PolsatOferta programowa Telewizji PolsatOferta programowa Telewizji PolsatOferta programowa Telewizji Polsat

Oferta programowa Telewizji Polsat

Awatar
ekipa moderatorska
20-10-2011 18:08

Wprost przeciwnie. Jeśli takie połączenie nastąpi i nie stracą żadnych praw filmowych i sportowych to abonament nowej platformy będzie musiał iść w górę. N ostatnio przepłacało czy to za LM czy to za prawa filmowe chcąc zdobyć je za wszelką cenę.

Więc jeśli nastąpi taka fuzja to 1cpn1 będzie kusił dużo niższą ceną i na tym będą opierać swoją politykę.
jestem zawsze
20-10-2011 18:31

MN napisał(a):

Cytuję:

Dominik Libicki powiedział także, że Cyfrowy Polsat nie jest zainteresowany podpisywaniem umów premium z wytwórniami filmowymi, bo budując wartość platformy poprzez kontent, który jest ekskluzywny, przy renegocjacji ceny przez drugą stronę windowane są niebotycznie.


Więc o czymś takim musisz zapomnieć. Niestety.

Cyfrowy Polsat miał podobne stanowisko w stosunku do VOD (takiego prawdziwego icon_wink). A później, gdy prawa zostały także rozkupione i nie było szans na VOD to wpadli na pomysł, aby PPV nazwać VOD i oferować stare filmy za kosmiczną cenę.
Przepraszam za tzw. off topic, ale Cyfrowy Polsat często stwierdza, że jest nie zainteresowany, że nie przyjmie się, że to, że tamto, a później budzi się z ręką w nocniku.
Pamiętajmy, że Polsat nie jest także zainteresowany 3D i jak na razie nie ma, co spodziewać się kanału w 3D, a później Polsat kolejny raz obudzi się z ręką w nocniku. icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-10-2011 18:37

Wydaje mi się jednak, że za bardzo rozmijamy się z tematem wątku, czyli ofertą programową, ale Polsatu głównego icon_smile. Cyfrowy Polsat ma swój dział icon_smile.
jestem zawsze
20-10-2011 18:46

Zgadza się, ale kanałem, który miałby oferować treści 3D zapewne byłby Polsat. Czy to jest jakiś problem? Według mnie nie. Jak to bywało w przypadku wprowadzania nowych technologi Polsat mógłby zaoferować przede wszystkim sport. Mogliby podpisać umowę na jakieś filmy dokumentalne, później na filmy i jakoś taki kanały powoli rozwinąłby się, ale jak to zwykle bywa Polsat musi pomarudzić i gdy jest już za późno dopiero bierze się za robotę.
Ale kończę już, żeby nie skończyć jak jeden kolega, który dzisiaj był często wspominany.icon_wink
Awatar
jestem zawsze
23-06-2012 21:57

Tymczasem zastanawiam mnie w jakim miejscu wylądują "Przyjaciółki" choć moim zdaniem pewne jest to że zajmią miejsce "Szpilek na Giewoncie" w czwartek o 22 no chyba że będą emitowane w tym dniu już o 20 i przesuną CSI z Nowego Jorku na godzinę 22. Swoją drogą pora emisji "Na krawędzi" jest fatalna - jeżeli Polsat już stworzył polskie pasmo w czwartek to ten serial powinien również się tam znaleźć choćby nawet o godzinie 23.
Przy okazji szkoda że Telewizja Polsat zbytnio nie inwestuje w pasmo dzienne - mogliby przenieść wszelkie powtórki na wczesne a "Wydarzenia" i "Interwencje" o godzinę w tył dzięki czemu udałoby się stworzyć mocne pasmo popołudniowe które w większości wypełniałyby dokumenty a samo pasmo popołudniowe mogłoby wyglądać tak:

12:30 Malanowski i Partnerzy (powtórka)
13:00 Powtórki seriali z tygodnia
14:00 Pierwsza Miłość (powtórka)
14:50 Wydarzenia
15:10 Pogoda
15:15 Interwencja
15:30 Trudne Sprawy
16:30 Dlaczego Ja
17:30 Malanowski i Partnerzy
18:00 Pierwsza Miłość
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Pogoda
19:30 Świat według Kiepskich lub coś nowego
Odnośnie pasma o 19:30 to tu powinni w coś zainwestować ograniczając Kiepskich do potrzebnego tzn. premierowego minimum. Moim zdaniem powinien tu się pojawić albo premierowy teleturniej (choćby nawet trwajacy godzinę) albo serial obyczajowy. Kiepscy z nowymi odcinkami mogli by się pojawić w piątek wspomnianej porze lub w sobotę jeżeli by "Daleko od Noszy" spadło z ramówki.
Poza tym Polsat powinien po układać jakieś wieczorne pasmo emitując:
- w poniedziałki Mega Hity i mocne kino
- w wtorki seriale kryminalne
- w środy Film Tygodnia i kino obyczajowe
- w czwartki polskie seriale obyczajowe
- w piątki kabarety i komedie
- w soboty Got to Dance i koncerty
- w niedziele Must be the Music i koncerty a o 10:45 kino familijne a potem komedie a w nocny mocne kino.
Dzięki temu oferta Polsatu byłaby nieźle poukładana i co najważniejsze czytelniejsza dla widzów icon_smile
Edytowane przez MK dnia 23-06-2012 22:25
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-06-2012 00:09

Poland HD napisał(a):

(...)w sobotę jeżeli by "Daleko od Noszy" spadło z ramówki.


Ten serial już spadł z ramówki w zeszłym sezonie.
Awatar
jestem zawsze
24-06-2012 00:28

W sumie to masz racje - według mnie to już robili ten serial na siłę nie mając na niego żadnego pomysłu.
Awatar
ekipa moderatorska
08-08-2012 17:33

Na krawędzi dopiero na wiosnę 2013.

http://www.press....go-serialu
Udostępnij ten temat