Wprowadzone nowości i "otwarte okna"Wprowadzone nowości i "otwarte okna"Wprowadzone nowości i "otwarte okna"Wprowadzone nowości i "otwarte okna"

Wprowadzone nowości i "otwarte okna"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-05-2020 14:15
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-06-2020 14:38

„Otwarte okno” kanałów FilmBox.

„Otwarte okno” kanałów FilmBox w Cyfrowym Polsacie
Awatar
jestem zawsze
03-11-2020 11:41

Świąteczna oferta telewizji Cyfrowego Polsatu. Na start 3 miesiące bez opłat
Zgodnie z zasadą, że tuż po 1 listopada zaczyna się sezon świątecznych promocji, Cyfrowy Polsat już dziś przygotował na Gwiazdkę nową propozycję dla swoich i przyszłych klientów.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się wybrać pakiet M lub L dostępna będzie pełna oferta wszystkich kanałów przez 3 miesiące bez opłat, w tym kanały HBO, Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

W przykładowym pakiecie M za 30 zł znajdują się:

Dostęp do kanałów: Polsat Sport, Eurosport, Discovery Channel, TVN24, Polsat Cafe, TVN Turbo, TLC, Polsat Film, Animal Planet, TVP Seriale oraz wielu innych;
W promocji w umowie na 24 miesiące:
[url]3 kanały dziecięce:[/url] Nickelodeon, Nick Jr oraz Nicktoons;
[url]2 kanały filmowe[/url] premium: Cinemax i Cinemax 2;
Przez cały okres trwania umowy brak opłat za:
CatchUP – możliwość odtwarzania wybranych programów nawet do 7 dni od ich emisji;
ON THE GO – mobilny dostęp do kanałów w aplikacji Cyfrowy Polsat GO;
www.telepolis.pl/images/2020/11/swiateczna-oferta-polsatu2.jpg

HBO z kanałami premium
W świątecznej ofercie nie zabrakło również gotowych propozycji z filmowymi i sportowymi kanałami premium. W pakietach za 60, 80 i 120 zł można znaleźć zarówno najlepsze filmy i seriale z kanałów HBO, jak i rozgrywki, turnieje i wydarzenia sportowe z kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Ponadto, wraz z tymi pakietami klient otrzyma: dodatkowe kanały w promocji na 24 miesiące oraz przez całą umowę usługi CatchUP i ON THE GO bez opłat, a także pełną ofertę przez 3 miesiące bez opłat.
www.telepolis.pl/images/2020/11/swiateczna-oferta-polsatu.jpg

Święta w smartDOM
2 listopada także w programie oferującym usługi łączone dla domu i rodziny smartDOM, pojawią się świąteczne promocje. Klienci Cyfrowego Polsatu korzystający z oferty telewizji satelitarnej lub kablowej, którzy nie mają jeszcze numeru komórkowego na abonament w Plusie, będą mogli go dokupić lub przenieść swój obecny numer do Plusa i dzięki temu zyskać świąteczny rabat nawet 50%.

W cenie 25 zł na miesiąc (cena po rabacie smartDOM) znajdują się: nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz aż 12 GB internetu co miesiąc. W gwiazdkowej ofercie klient będzie mógł również zdecydować się na abonament za 50 zł (po rabacie smartDOM) z paczką aż 72 GB na każdy miesiąc.

Źródło: https://www.telep...-bez-oplat
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
02-12-2022 17:42

Polsat Box dodał do swojej oferty cztery nowe kanały: Love Nature, MyZenTV, Museum TV i Travelxp. Stacje oferują treści w jakości 4K.

Love Nature, MyZenTV, Museum TV i Travelxp w Polsat Box
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
03-12-2022 17:32

Aż do 8 stycznia 2023 roku abonenci Polsat Box będą mogli oglądać nawet 27 dodatkowych kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat. Dzięki aplikacji Polsat Box Go treści będą dostępne również mobilnie.

Nawet 27 kanałów w otwartym oknie na święta od Polsat Box
Udostępnij ten temat