Życzenia świąteczneŻyczenia świąteczneŻyczenia świąteczneŻyczenia świąteczne

Życzenia świąteczne

bardzo ważna osoba
23-12-2011 21:32

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Użytkownikom oraz Redakcji serwisu tvpolsat.info chciałbym życzyć dużo zdrowia, pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym oraz osobistego spełnienia i zadowolenia z siebie. Oby w te święta umocnił się w Was duch dobroci i chęci do życia, a nowy, 2012 rok był pełen sukcesów, a także miłych niespodzianek.
[right]Marcin[/right]
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-12-2011 21:36

Dziękujemy za Wasze życzenia icon_smile. Również życzymy samych dobrych chwil icon_smile.
Awatar
ważna osoba
23-12-2011 21:39

Białe wąsy, biała broda
Tylko śniegu nie ma - szkoda
Iskry sypią się z pod sań
Po asfalcie pędzi drań
Spieszył się bo pusto w worku,
Ale teraz stoi w korku.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzenia szczęścia, zdrowia i radości dla całej ekipy tvpolsat.info oraz dla wszystkich użytkowników serwisu od Krisss16
Awatar
bardzo ważna osoba
23-12-2011 21:43

tvpolsat.info/images/news/zyczenia_2011.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
24-12-2011 00:25

Dzięki za życzenia i wzajemnie dobrych Świąt i całego 2012 roku icon_smile.
Awatar
ważna osoba
24-12-2011 07:12

Ĺťyczę wszystkim wspaniałych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.
Serwisowi życzę dalszego szybkiego rozwoju oraz kolejnych sukcesów.

Ĺťyczy nin i kropek od nina.icon_smile
Awatar
stały bywalec
24-12-2011 09:18

To i coś ode mnie
gfx.tvn.pl/grupatvnAdvertNewsPhoto4/2151.0.jpg
Awatar
jestem zawsze
24-12-2011 09:58

Ja od siebie chciałbym życzyć Wesołych Świąt pełnych ciepła, uśmiechu a także miłości i radości a także spędzonych w gronie rodzinnym. Niech nowo
narodzone dzieciątko da ekipie strony natchnienie oraz chęci do dalszej pracy w kolejnym roku tak by nasz serwis rozwijał się i cieszył swoich czytelników...
Czytelnikom tvpolsat.info zaś życzę optymizmu i również natchnienia i chęci do swoich prac. Tego i wiele więcej czego można sobie życzyć w tym okresie życzy wasz Poland HD
A i życzę też wam udanego Sylwestra i Nowego Roku spędzonego szampańskim nastroju.
Udostępnij ten temat