Zapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowości

Zapowiadane nowości

Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
29-11-2014 00:38

To niech zaraz wszyscy zaczną sobie nabijać posty, coś w stylu np. "SportKlub od jutra w Cyfrowym Polsacie!" icon_lol
Nie no, żartuję, ale przydałoby się czasem oprzeć chociaż na jakichś przesłankach, bo z tym H2 i Lifetime to kompletna cisza jest icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
30-11-2014 16:00

Może to nie dotyczy Cyfrowego Polsatu, a ogólnie polskiego rynku, to jednak napiszę.

Dostałem informację, że kanały H2 oraz Lifetime wystartują NAJPRAWDOPODOBNIEJ na dniach, a dokładniej w okolicach 3 grudnia. Raczej na pewno zostaną dołączone do nc+. Ma zostać w międzyczasie wydany także w końcu komunikat prasowy. Nie wiem co z resztą operatorów.
Awatar
ekipa moderatorska
30-11-2014 18:48

Ja znów zacząłem patrzeć w stronę 1cpn1 pesymistycznie. I tak myślę że w tym roku już nic nowego nie zobaczymy. Początek przyszłego roku też bym postawił pod znakiem zapytania.
Awatar
bardzo ważna osoba
30-11-2014 19:15

Dlaczego? Przecież The Wellbeing Network ma być dostępny od początku, czyli od połowy stycznia.
icon_biggrinicon_lol
Awatar
ważna osoba
30-11-2014 19:20

Pewno będą w cp bo dobrze współpraca się im układa bo mają wspólny kanał icon_smile. Ale się zobaczy pewno sam nadawca nie wiedzą gdzie będą nadawać icon_smile.
Awatar
bardzo ważna osoba
30-11-2014 19:29

Kto z kim i jaki ma wspólny kanał?
Awatar
bardzo ważna osoba
30-11-2014 20:03

Zapomniałeś jeszcze o Lifetime.
Awatar
bardzo ważna osoba
30-11-2014 20:25

Emil napisał(a):

Może to nie dotyczy Cyfrowego Polsatu, a ogólnie polskiego rynku, to jednak napiszę.

Dostałem informację, że kanały H2 oraz Lifetime wystartują NAJPRAWDOPODOBNIEJ na dniach, a dokładniej w okolicach 3 grudnia. Raczej na pewno zostaną dołączone do nc+. Ma zostać w międzyczasie wydany także w końcu komunikat prasowy. Nie wiem co z resztą operatorów.

czyli mamy kolejną obsówę icon_confused no to zaczynam wąypić, że oba kanały zobaczymy w tym roku icon_green
Udostępnij ten temat