Zapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowości

Zapowiadane nowości

Awatar
jestem zawsze
21-12-2014 15:49

Ale mi się wydaje że to Motowizja w SD jest wyłączność w nc+ a nie wersja HD ponieważ wersji HD wogóle nie ma w nc+.
Awatar
bardzo ważna osoba
21-12-2014 23:20

Tylko że akurat nadawca kanału jest blisko związany z ITI Neovision. Gdyby nie operator nc+, to tego kanału nie byłoby pewnie na satelicie, a praw do np. DTM by nie mieli, a warto wspomnieć, że takie miał swego czasu także nSport HD. Nawet jakiś czas temu wyemitowali jakiś wyścig, a takiego samego Mikulskiego raczej nie byłoby stać na takie coś. Jeszcze przy całkiem nowym kanale.
Awatar
ważna osoba
23-12-2014 01:26

WojtekCP napisał(a):... A jak chce to potrafi co widać po TVN-ach co z wielu nas myślało dotychczas że to niemożliwe. icon_smile



Było niemożliwe, gdyż TVN24 HD, TVN Style HD i TVN Turbo HD były na wyłączność w nc+.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
23-12-2014 01:50

Tylko coś dziwne, że ta rzekoma wyłączność kończy się akurat w tym czasie, kiedy CP kończy się umowa z TVN icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
23-12-2014 01:57

Może wyłączność jest do końca bieżącego roku, a teraz się złożyło, że podpisali nową umowę, która mówi, że Cyfrowy Polsat może oferować także kanały HD od TVN-u, więc obecnie są to TVN 24 HD, TVN Style HD oraz TVN Turbo HD. Jak wystartują TTV HD (oficjalnie) czy TVN 24 Biznes i Świat HD, to po jakimś czasie też pewnie dołączą do Cyfrowego Polsatu...
Awatar
jestem zawsze
30-12-2014 14:11

Witam, wiadomo kiedy Cyfrowy Polsat doda 3 kanały TVN w HD czyli TVN TURBO HD,TVN STYLE HD i TVN 24 HD ?
Awatar
ekipa moderatorska
30-12-2014 14:15

Niestety nadal nic nie wiadomo icon_smile
Awatar
jestem zawsze
05-01-2015 11:44

Witam, wiadomo już kiedy TVN TURBO HD, TVN STYLE HD, TVN 24 HD będą w Cyfrowym Polsacie ?
Udostępnij ten temat