Zapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowościZapowiadane nowości

Zapowiadane nowości

Awatar
bardzo ważna osoba
03-04-2013 20:03

Od jutra w CP oprócz 13th Street Universal (pozycja 51.) pojawi się też TLC HD w miejscu Testu 5, pozycja 129. Więcej tutaj.
jestem zawsze
03-04-2013 21:00

Ok! To jest PLUS tego. Ale jest i też minus. Mianowicie czy szanowny polsat zareklamował to gdzieś? Pomijam internet. Nie spotkałem się z jakimś ogłoszeniem czy choćby z komunikatem pojawiającym się na ekranie. Od tak dużo potrafią zrobić a na takie coś ich nie stać... Śmiech...
Awatar
ekipa moderatorska
03-04-2013 23:12

Obydwa kanały są złamanego grosza nie warte. Podobnie jak Sci F Channel i Universal. Pozdbywają się śmieci i tyle. No wyjątkiem jest TLC HD bo dopiero wchodzi na rynek.
jestem zawsze
04-04-2013 06:13

Jacek napisał(a):

Obydwa kanały są złamanego grosza nie warte.


Dokladnie! Ten TLC HD to raczej jest HD w SD. Różni się tylko i wyłącznie znaczkiem hd przy logo i tyle. Obraz jak i dźwięk ten sam co na TLC.
Co do 13th street, kolejny śmieciarz a nie kanał. Nie ma co tu komentować.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-04-2013 12:16

Moim zdaniem 13th Street Universal to ciekawy kanał - widzę w ramówce sporo ciekawych seriali, a TLC HD to taki sobie kanał, na dodatek co pewien czas ucieka obraz na sekundę icon_smile
jestem zawsze
04-04-2013 13:10

AG napisał(a):

Moim zdaniem 13th Street Universal to ciekawy kanał - widzę w ramówce sporo ciekawych seriali, a TLC HD to taki sobie kanał, na dodatek co pewien czas ucieka obraz na sekundę icon_smile


Mi tam nic nie ucieka. No ale co się dziwić jak ten Twój rubin to już ledwo zipie.
Co do TLC HD mogę napisać że są niektóre programy w których dźwięk jest DD+. Siedziałem specjalnie z słuchawkami na uszach by sprawdzić wiarygodność i fakt faktem stał się rzeczywisty.
Awatar
bardzo ważna osoba
04-04-2013 15:30

Jedynkowicz napisał(a):
Mi tam nic nie ucieka. No ale co się dziwić jak ten Twój rubin to już ledwo zipie.

Po pierwsze nie rubin, a LG Flatron, a po drugie zapewniam cię, że obraz się zrywa - wina ewidentnie leży po stronie 1cpn1, bo na pozostałych kanałach z tego transpondera nie zaobserwowalem takich problemów jakie są na TLC HD.
Awatar
bardzo ważna osoba
10-05-2013 20:06

Na Forum SK ktoś wrzucił zdjęcie nowej ulotki - widnieje na niej logo kanału... Love - ciekawe, czy to będzie nowy kanał, czy zastąpi jakiś inny (np. Zone Romanticę)

i39.tinypic.com/mkeski.jpg
Udostępnij ten temat