"Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News"

"Nowy dzień z Polsat News"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-10-2014 14:12

Podoba mi się to icon_smile. Nie wiem od kiedy to jest, ale naprawdę fajny pomysł z zapowiedzią tematów z Polsat News 2.

Awatar
przyjaciel strony
07-10-2014 20:00

Zakulisowe rozmowy w Spodku (3:05) icon_lol
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-10-2014 20:09

W takich akcjach nie Mario, nie ma sensu. (...) O nie, pani spierdzieliła icon_lol.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-10-2014 14:47

I znowu nasza ulubiona para Mariusz i Beata icon_wink. To jest co prawda fragment programu "Top Wtop", ale dotyczący "Nowego dnia". Warto zobaczyć.

Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-11-2014 16:52

Dzisiaj po 09:50 gośćmi "Nowego dnia" mieli być Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak, którzy odpadli wczoraj z programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Przyszła jednak tylko pani Marcelina, co zdziwiło chyba nie tylko prowadzących, ale i ją samą icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-11-2014 14:04

Powyborczy "Nowy dzień" w stylistyce wieczoru wyborczego, tyle że centralnym punktem było jednak studio Polsat News i pani Górska. W studiu wirtualnym pana Stelę zastąpił pan Kacprzak, a przed ekranem panią Gajewską pan Kwiatek. Ponadto, w innym niż zazwyczaj miejscu zrealizowano "Graffiti" (nie w bocznej części studia, ale przy stole).
MN dodał/a następującą grafiki:
porankek4.jpg poranek2.jpg poranek1.jpg poranek5.jpg poranek6.jpg poranek8.jpg poranek9.jpg wyvory10.jpg wybory11.jpg
Awatar
przyjaciel strony
17-11-2014 21:05

Kontynuując moje archiwizowanie NDzPN, celem uzupełnienia posta @MN, przesyłam całe wydanie poranka na antenie Polsatu (bez reklam oczywiście), w dwóch częściach:
http://dai.ly/x2a...
http://dai.ly/x2a...
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-11-2014 21:12

Dzięki, miło będzie do tego wrócić, za jakiś czas icon_smile. I poranek i sam wieczór wyborczy były naprawdę porządnie przygotowane. Właściwie dzisiaj był trochę historyczny "Nowy dzień", bo na chwilę wrócił do niego Marek Kacprzak icon_wink.
Udostępnij ten temat