"Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News"

"Nowy dzień z Polsat News"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-05-2015 00:44

Weekendowe poranki znowu "wyszły ze studia". Tym razem jednak, nie tak jak zimą, z rozmachem, a skromnie. Po prostu wcześniej nagrywane są takie wejścia plenerowe z dokładnie tymi samymi prowadzącymi, którzy są w studiu. Wczoraj właśnie taki nagrany wcześniej był początek "Nowego dnia" z ogrodu botanicznego. Później jeszcze było jeszcze wejście tego ogrodu. Co prawda, nie jest to na żywo, ale to bardzo miłe urozmaicenie poranka.

Dodatkowo, wczoraj sport w poranku był na żywo ze Stadionu Narodowego. Prowadziła Justyna Kostyra.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
10-05-2015 12:42

Taka kosmetyczna zmiana, ale jednak icon_wink Od wczoraj do zegarka wzorem innych stacji dopisano zero np. była na zegarku 8:59, to teraz jest 08:59 icon_wink
wkręcam się
11-05-2015 06:32

nie wiem jak sie nazywa ten smieszny facet co rano to prowadzi, ale juz po raz kolejny pokazuje swoj brak wiedzy.
"Kukiz ktory jest anty partiom tworzy partie"..... Tak szanowny błyskotliwy jest przeciw, bo mówił wielokrotnie że żeby dostać się do sejmu nie można być zwykłym obywatelem z ulicy, tylko trzeba mieć partię lub dopisać się do istniejącej partii - oczywiście w zamian za posłuszeństwo. I on chce to zmienić. A żeby mógł, musi spełnić 'wymagania' i być z partii. Kpisz z czegoś czego nie rozumiesz?!
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-05-2015 20:40

Bartosz Kurek proszę Pana icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-06-2015 19:47

Z tego co zauważyłem, to lekko zmieniono formułę Nowego dnia" w dni powszednie. Gospodarz serwisów już nie tylko prowadzi "Informacje", ale też przed lub po serwisach, rozmawia z reporterami, przekaz z którymi pokazuje się na dużym bimie. Te rozmowy, jak wspomniałem, są poza serwisami, czyli np. o 09:40, a serwis jest o 09:45. Nie wiem jak to dokładnie wygląda całościowo, bo dzisiaj tylko tak przelotem patrzyłem. W każdym bądź razie, trochę uaktywniono tę osobę od serwisów icon_wink.
jestem zawsze
02-06-2015 20:09

A skróty informacji są na stojąco. Ale nawet trudno to zauważyć, bo prezenter nie jest pokazywany całościowo.
Nowy dzień powinien być jeszcze bardziej odświeżony. Na przykład prognoza pogody. Czasami chyba do 8 nie ma żadnej pogodynki. Innym razem jest już przed 7... I rozmowy gospodarza Nowego dnia z pogodynką powinni być częstsze.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-06-2015 20:09

Ale prezenter pogody jest zawsze od 06:05, zaraz po pierwszym serwisie. Nie spotkałem się z sytuacją, że prezentera pogody nie było do 08:00.
jestem zawsze
03-06-2015 21:23

Co z tego, że jest, skoro nie ma go przy każdym prezentowaniu pogody z mapami.
Udostępnij ten temat