"Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News"

"Nowy dzień z Polsat News"

Awatar
stały bywalec
03-06-2015 23:55

Oj, jak dobrze pamiętam, to zdarzały się sytuacje, by prezentera pogody nie było do 8.00. Zwykle w dni ustawowo wolne od pracy.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-06-2015 10:45

Dzisiaj jakoś była od samego rana - Paulina Sykut-Jeżyna, a dzień wolny od pracy icon_wink. Więc mówicie o jakichś incydentalnych przypadkach, że prezentera pogody nie było. Myślę, że to nie jest warte roztrząsania icon_wink.

A co samego poranka, to i początek jest inny, bo sprzed bimu, czyli podobnie jak to jest w weekend. Wklejam też obrazek z tych skrótów informacji.
MN dodał/a następującą grafikę:
145nm.jpg
Awatar
ważna osoba
04-06-2015 12:11

W ogóle w tym kanale informacyjnym trzeba wszystko totalnie odświeżyć, nie ma ani jednego programu, któy nie zasługuje na zmiany. Ten cały Tomasz Kin jest do niczego, więcej się spodziewałem.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-06-2015 10:18

Magdalena Kaliniak musi być na urlopie, bo w tym tygodniu są znowu jakieś dziwne konfiguracje w poranku icon_wink. Nawet raz w serwisach była Joanna Górska. A tak poza nią - Przemysław Białkowski i Marek Piotr Wójcicki.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-06-2015 16:21

Tak dla formalności wspomnę, że ta pogoda na bimie z rysowaniem linii, przesuwaniem chmurek jest też w "Nowym dniu".
piszę coraz więcej
18-06-2015 18:09

W pierwszy wakacyjny weekend startuje Lato z Polsat News.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-06-2015 19:24

Bartosz Kurek jest na urlopie, więc znowu mamy ciekawe konfiguracje w dni powszednie icon_wink.
bardzo ważna osoba
25-06-2015 19:29

A kto jest? bo nie widziałem.
Udostępnij ten temat