"Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News""Nowy dzień z Polsat News"

"Nowy dzień z Polsat News"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-12-2013 00:45

Pomysł mnie nie przekonuje. Ale po zrzuceniu z anteny "Zrozumieć kobietę", które od początku listopada już nie ma nowych odcinków, musieli go gdzieś wcisnąć. Ocenię, jak zobaczę. Na razie jestem sceptyczny.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
16-12-2013 16:53

Dodam, ze w zeszlym tygodniu od poniedzialku do czwartku program prowadzil Mariusz Abramowicz, od dzis natomiast jest Beata Cholewinska. Bartosz Kurek na urlopie? icon_smile
Awatar
ważna osoba
16-12-2013 19:44

Czyżby Mariusz Abramowicz wrócił do Nowego Dnia?
Awatar
ekipa moderatorska
16-12-2013 21:15

MN napisał(a):

Pomysł mnie nie przekonuje. Ale po zrzuceniu z anteny "Zrozumieć kobietę", które od początku listopada już nie ma nowych odcinków, musieli go gdzieś wcisnąć. Ocenię, jak zobaczę. Na razie jestem sceptyczny.


Nazwisko Ibisza mocno podupadło ostatnimi czasy, przez prowadzenie nieudanych programów. Polsat powinien mu dać albo teleturniej, ale taki prawdziwy bez celebrytów. Albo reality-show, w tym sprawdzał się najlepiej. Odbudowałby nazwisko i można by na nim wypromować inne programy.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-12-2013 01:04

Ibisz zadebiutuje 4 stycznia, o czym poinformowała Joanna Górska.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-01-2014 15:53

Poświęciłem parę godzin, obejrzałem cały dzisiejszy "Nowy dzień" i nie było źle. Tylko Pan Krzysztof jakoś taki był spięty. Pod koniec troszeczkę się rozkręcił, ale widać było ewidentnie, że to pani Beata tym wszystkim steruje. Jakoś tak nie potrafił przejąć sterów.

Co do samych zmian, to VIP room bardzo fajnie wygląda. Trochę to ściągnięte ze śniadaniówek, ale co tam icon_wink. Do tego sama formuła poranka też ciekawa. Nawet ta godzina z gwiazdą była znośna. Tylko strasznie irytowało mnie to, że w kółko pokazywano ten sam serwis sportowy. Wydaje mi się, że kiedyś dbano o to, żeby te serwisy lekko się różniły od siebie. I też oczywiście brawa za nowe mapy pogody. Wstawienie tego dodatkowego ekranu to też dobry pomysł. Ożywiło on studio.

Podsumowując, nie było źle, ale też nie było extra, troszkę trzeba poprawić. I pan Krzyś musi się trochę rozluźnić icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-01-2014 00:48

W niedzielę Krzysztof Ibisz wypadł o niebo lepiej. Był swobodniejszy, przejmował już stery, czego nie robił w sobotę. Nie wiem, czemu w sobotę go tak trema zjadła. Ale w końcu był to debiut.

Nie wiem, czy to nowość czy nie, ale chyba tak - premiery filmowe zapowiadała Dorota Chrobak z Radia PiN, czyli mamy kolejną formę współpracy obu redakcji.
Awatar
ważna osoba
18-01-2014 15:01

Czy Krzysztof Ibisz był dzisiaj w Nowym dniu? Oglądałem między 9 a 10 i widziałem Beatę Cholewińską i Mariusza Abramowicza.
Edytowane przez lukasz20 dnia 18-01-2014 15:34
Udostępnij ten temat