Wycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z oferty

Wycofanie kanałów z oferty

Awatar
stały bywalec
26-12-2011 10:59

No od stycznia widzowie Nki juz nie będą mieli możliwości oglądania Caretoon Network co spowoduje ich teleportację na nasza CP platformę....
Awatar
ważna osoba
26-12-2011 12:24

@zbyszko, Cartoon Network, to trochę za mało, aby zachęcić abonentów N-ki do przejścia do 1cpn1 . 1cpn1 natomiast straci TVN HD+1 i część abonentów ucieknie (szczególnie z pakietami wyższymi, która jest niezbyt zadowolona z oferty 1cpn1 ).
Awatar
stały bywalec
26-12-2011 16:40

Danio .... To tylko jedna stacja, jest jeszcze jedna co pokazuje plansze ze zaprzestaje nadawania swego kanału za pośrednictwem platformy N,ale nie pamietam nazwy wiem ze to kanał filmowy nie wiem czy jest tragedia utrata TVN HD+1 dla mnie może tego kanału nie być zarówno tego z plusem jak też i tego bez plusa i z cyframi 24 i tak nie oglądam tej tak zwanej stacji.
Awatar
stały bywalec
26-12-2011 17:12

N usuwa mało wartościowe kanały. Kto by tam płakał za CN, Boomerangiem, TCM czy CNN? Jedynie CNN z tej czwórki jest dobry, ale jest po angielsku, więc większości to tam rybka. Z okazji skorzystają tylko Ci, którzy chcą ugrać np. lepszy dekoder lub niższy abonament.
Awatar
ważna osoba
26-12-2011 17:38

@TVN HD, nie przesadzaj. Na Boomerangu można sobie obejrzeć "Toma & Jerry'ego" czy inne bajki Hanny Barbery, które oglądało się za dzieciaka. Na TCM można zoabczyć też dobry, starszy film. Za Cartoon Netwok na pewno nikt nie będzie tęsknił, bo ten kanał w niczym nie przypomina tego, który był kiedyś. Z roku na rok jest coraz gorszy, pełen przemocy i głupich bajek.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-12-2011 17:56

Ale Cartoon Network jest najpopularniejszym kanałem dla dzieci w Polsce, więc Wasze opinie nijak mają się do tego, co wolą oglądać dzieciaki i na pewno będzie szum w niejednym domu, jak wyłączą Cartoon Network icon_wink.
Awatar
ważna osoba
26-12-2011 18:56

@MN, jednak nie sądzę, aby wyłączenie CN z N spowodowało lawinowe przejście abonentów z N do 1cpn1 .
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-12-2011 19:12

Cartoon Network jest też w Cyfrze+, więc komu będzie zależeć na tym kanale, to wybierze albo C+ albo CP, ewentualnie kablówkę.
Udostępnij ten temat