Wycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z oferty

Wycofanie kanałów z oferty

jestem zawsze
19-01-2012 17:40

Po co ogłaszac cos co wiedza wszyscy? TVNHD+1 i tak jest zbedny.
jestem zawsze
19-01-2012 19:14

Może Cię to zdziwi kolego, ale nie wszyscy o tym wiedzą.
A tak w ogóle to Cyfrowy Polsat zobligowany jest regulaminem do poinformowania wszystkich abonentów (nawet tych, co wiedzą) o wszelkich zmianach w ofercie, w tym o wycofaniu kanału z oferty.
Awatar
rozkręcam się
19-01-2012 21:59

Panowie w tamtym roku 19 stycznia już była informacja że znika paczka BBC. Podejrzewam że Cyfrowy Polsat nie poda tej informacji. Bo jak nie poinformuje klientów to nie będą wysyłać wypowiedzeń. Cyfrowy Polsat chce uniknąć wypowiedzeń, bo jak nie poinformuje o wyłączeniu tego kanału to wypowiedzenia wyślą tylko ci co o tym wiedzą. A to jest mała liczba osób.

Mariusz: Proszę nie pisać każdego wyrazu z dużej litery.
Edytowane przez Mariusz dnia 19-01-2012 22:11
jestem zawsze
19-01-2012 22:36

A co ja kolego napisałem powyżej? Cyfrowy Polsat nie może nie poinformować o zmianach w ofercie, bo mu tak jest na rękę. Gdyby Cyfrowy Polsat postąpił w taki sposób, jak opisujesz to Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów musiałby nałożyć na Cyfrowy Polsat karę finansową i to niemałą.
Awatar
ważna osoba
19-01-2012 23:27

Może znowu ITI przełoży datę zakończenia emisji TVN HD+1. Teraz to im wszystko jedno. W końcu i TVN HD+1 nadaje z tp. 1cpn1 . Choć dzwina teoria, to może być w tym jakiś sens. Dlatego też 1cpn1 nie informuje o wycofaniu z oferty tegoż kanału.
Awatar
rozkręcam się
24-01-2012 18:19

Panowie jestem ciekawy co będzie z tym kanałem TVN HD+1 jak na razie to cyfrowy polsat nie informuje o wyłączeniu tego kanału dziwi mnie to może ten kanał zostanie w cyfrowym polsacie jak myślicie zostanie usunięty czy nie a może nie musi informować bo to ITI kończy nadawanie tego programu a nie CP
Awatar
stały bywalec
24-01-2012 19:06

raczej te drugie
jestem zawsze
24-01-2012 20:21

Kolego, nie ma co strzelać. Nie ważne z jakiego powodu, ale Cyfrowy Polsat musi poinformować abonentów o wprowadzonych zmianach w ofercie.
Udostępnij ten temat