Wycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z oferty

Wycofanie kanałów z oferty

wkręcam się
09-03-2011 19:29

Ciekawe czy BBC kiedykolwiek wróci do Polsatu. Przecież tutaj miało wielką widownię! Teraz widać, co się dzieje. Byłem wielkim fanem tych kanałów i mam cichą nadzieję, że jeszcze wrócą...
Awatar
bardzo ważna osoba
09-03-2011 19:30

Chytry dwa razy traci icon_smile
Awatar
ekipa moderatorska
09-03-2011 19:46

To jest w 100% pewne że jeśli przez pół roku BBC nie poprawi wyników będzie napewno chciało wrócić do 1cpn1 lub po prosty zniknie z rynku
bardzo ważna osoba
10-03-2011 11:26

Nie sądzę, że znikną z rynku, po coś podpisali nowe umowy o dystrybucję będąc świadomym, że wycofanie kanałów z CP mocno ograniczy im zasięg. Wolałbym, żeby się pogodzili z CP, i żeby BBC Knowledge wrócił. To będzie lepsze rozwiązanie icon_wink
Awatar
ważna osoba
10-03-2011 12:12

Ja bym wolał, aby wszystkie kanały BBC powróciły do CP.
Awatar
wkręcam się
10-03-2011 12:14

eMTi napisał(a):
A za czym tu można tęsknić? Na tych kanałach puszczali same odgrzewane kotlety znane z TVP czy Polsatu. Nie bądź śmieszny.


Czy Ciebie.....
A Top Gear i Czarna Ĺťmija
Awatar
jestem zawsze
10-03-2011 15:11

Powiem tak "co kto lubi". Dla jednych zawartość kanałów BBC była słaba, z kolei innym taka odpowiadała. Ja należę do grupy osób które chciałyby powrotu kanałów BBC do oferty, zwłaszcza BBC Knowledge i BBC Lifestyle. Zgadzam się, że na tych kanałach często są powtórki, ale są też premiery nowych programów, pierwszym lepszym przykładem jest "Top Gear".
piszę coraz więcej
10-03-2011 17:12

A ja powiem tak bardzo dobrze ze BBC znikly z cp w zamian jak dla mnie dostalismy super kanaly m.in NAT GEO FOX czy DISNEY PLAYHOUSE ktory nieraz nawet sam ogladam icon_green to jest moja osobista opinia na ten tematicon_wink
Udostępnij ten temat