Wycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z oferty

Wycofanie kanałów z oferty

jestem zawsze
10-03-2011 18:34

Traca obie strony CP , dostep do programu Top Gear np, niezlych seriali w BBC Entertainment.
Awatar
rozkręcam się
10-03-2011 19:20

BBC niedobrze zrobił przecież cyfrowy polsat to największa i najlepsza platforma w polsce i za granicą kanały BBC zrobiły karierę ale mogły zrobić większą cóź ich strata a nowe kanały są lepsze niż kanały BBC.
bywam tu czasem
11-03-2011 18:06

przemo93

Niektore platformy mają i to i toicon_smile Więc myślę, że BBC i Nat GEO by się raczej nie gryzły i mogłyby być razem w ofercie.icon_smile
jestem zawsze
11-03-2011 20:27

BBC Knowlegde jest gorsze od NGC . Jedynie za czym ktos moze teksnic to Top Gear.
rozkręcam się
29-03-2011 13:32

Zgadzam się z powyższym, bo ile razy włączyłem jakiś kanał BBC tyle razy byłem znudzony po kilku minutach, a uwagę przyciągał jedynie Top Gear. Ale wyobrażam sobie też wiele domów, gdzie pada pytanie "mama, cemu nie ma sibiiiiis?".

Cyfrowy Polsat swego czasu mocno się reklamował z kanałami BBC na wyłączność, a po dwóch latach je zabiera przyzwyczajonym użytkownikom. W "odwecie" BBC podpisuje umowy z N i C+...
Ciekaw jestem ilu faktycznie abonentów skorzystało z prawa rozwiązania umowy po zmianie oferty.
Awatar
ważna osoba
02-04-2011 19:03

No ja nie wiem, czy to było w odwecie, ponieważ dużo, dużo wcześniej było wiadomo, że kanały BBC zawitają do N i do Cyfry+, jak tylko 1cpn1 skończy się na nie wyłączność.Wtedy też nikt nawet nie przypuszczał, że BBC i 1cpn1 po zakończeniu umowy się rozstaną.
Awatar
jestem zawsze
18-04-2011 14:03

Wygląda na to, że BBC powoli płaci za wycofanie swoich kanałów z oferty 1cpn1. BBC Lifestyle konsekwentnie notuje spadek oglądalności, natomiast zyskuje TLC, czyli były Discovery Travel & Living. http://www.dvbnew...tnie_w_dol
Awatar
rozkręcam się
18-04-2011 15:06

Kto wycofał? BBC? Nie, to była decyzja Cyfrowego Polsatu. Podobno BBC oferowało za wysoką cenę, ale ja w to nie wierzę. CP po prostu strzelił "focha" i nie przedłużył umowy z BBC. Kto na tym miał najbardziej stracić było wiadome od samego początku. Ostatnimi czasy można zauważyć, że Cyfrowy Polsat zamienia mniej znane marki/kanały na te bardziej znane ogółowi - tak stało się i tym razem, no i niestety nikt tego już nie zmieni. BBC chce powrotu do oferty CP, więc pozostaje mieć nadzieję na ponowne porozumienie obu stron, bo przeszkodą jest jak zwykle "pan i władca".
Udostępnij ten temat