Wycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z ofertyWycofanie kanałów z oferty

Wycofanie kanałów z oferty

Awatar
ważna osoba
01-08-2011 13:13

Niech przywrócą całą paczkę BBC. @MC, kogo obchodzi, że akurat Ty nie oglądałeś BBC Lifestyle i BBC Cbeebies?. Są inni, którzy je oglądali i z pewnością się ucieszą z powrotu tychże kanałów. Także dla każdego coś dobrego icon_wink
Awatar
stały bywalec
01-08-2011 17:09

Cytat z Wikipedii-''Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach''.Widzisz więc Danio,że po to jest forum żeby każdy mógł swobodnie wyrazić swój pogląd,opinie.Praktycznie pod każdym wpisem możesz napisać,że ''co to kogo obchodzi''.Równie dobrze mógłby teraz ktoś napisać,że co go to obchodzi,że ciebie nie obchodzi opinia jakiegoś użytkownika.Wracając jednak do tematu,to najbardziej brakuje mi BBC Entertainment,gdyż lubiłem oglądać na nim program''Prawdziwe przekręty''.Myślę jednak,że prędzej czy później kanały BBC ponownie wrócą do CP,ale myślę,że już nie wszystkie.
Awatar
ważna osoba
01-08-2011 17:21

@maka, a ja myślę, że wszystkie, gdyż BBC na pewno będzie zależało na tym, aby dotrzeć ze swoimi kanałami do jak największej liczby odbiorców. Poza tym jak już coś cytujesz, to błagam nie z Wikipedii, bo to żadne źródło.
Awatar
stały bywalec
01-08-2011 18:24

Teraz,to raczej CP będzie dyktowało warunki,a nie wydaje mi się żeby chcieli cały pakiet od BBC.Ale oczywiście to moje prywatne zdanie i nie wiem co tam CP kombinuje.Jeśli zaś chodzi o źródło tego cytatu,to chodziło mi tylko o definicję słowa forum.W poprzednim moim poście akurat,to skąd wziąłem tą definicję miało najmniejsze znaczenie.
bardzo ważna osoba
01-08-2011 21:38

@Danio - Spokojnie, bez napinki. Wyraziłem swoje zdanie, co sądzę o pozostałych kanałach z paczki BBC, a nie wiem, dlaczego, potraktowałeś to w innym sensie i źle mnie zrozumiałeś. Nie chodziło mi o to, że CP ma dodać tylko te 2 kanały, bo mi się tak podoba, ale o to, że nie ucierpiałbym gdyby Cyfrowy Polsat nie dodał dwóch pozostałych kanałów. Ale nie ważne, @maka dobrze napisał, że nawet, gdybym sądził inaczej np. bardziej egoistycznie, to i tak mam prawo wyrazić tu takową swoją opinię, bo od tego jest forum. No ale koniec tematu i niepotrzebnego OT. icon_wink
wkręcam się
02-08-2011 11:37

CBeebies raczej nie wróci ponieważ polsat 1pjj ma większą oglądalność
Awatar
ważna osoba
02-08-2011 19:27

@bobson125, idąc tym tropem, to w 1cpn1 nie powinno być innych kanałów dla dzieci, bo Polsat Jim Jam ma więszą oglądalność. Wysnułeś jakąś dziwną i bezsennsowną teorię.
Awatar
ekipa moderatorska
02-08-2011 19:31

Moim skromnym zdaniem bardziej chodziłoby tutaj o cenę tego kanału.
Udostępnij ten temat